Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Çakır, Engellilerle İftarda Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 7.7.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 7.7.2015 13:15
Başkan Çakır, Engellilerle İftarda Bir Araya Geldi
Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan ayı iftar programları devam ediyor. İlçeler ve mahallelerde düzenlenen iftar programlarının yanı sıra, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır tarafından, engelli vatandaşlara yönelik bir iftar yemeği verildi.
Sıcak bir ortamda gerçekleşen iftar programında Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, engellilerle tek tek ilgilenip, sohbet ederken, yaptığı konuşmada engellilerin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Malatya’da onlarca derneği ve spor kulübü olduğunu kaydeden Başkan Çakır, Büyükşehir Belediyesi’nin toplumun her kesimine olduğu gibi engellilere yönelik de çok güzel çalışmaları olduğunu ifade etti.
Başkan Çakır, “Sorunlar bitmeyecek ama bu sorunlara çözüm bulmamız gerekiyor. Bir yandan sorunlara çözüm bulmaya çalışırken, bir yandan da geleceğe yönelik projelerimiz var. İnşallah bunları bir bir hayata geçireceğiz. Kent konseyimiz çok önemli çalışmalar yapıyor. Kent Konseyi Genel Sekreterimiz Ali Bey ve Engelliler Merkezi Sorumlumuz Soner Beye teşekkür ediyorum. Engelliler merkezimizi bugüne kadar belli bir aşamaya getirdiler. Hizmetleri daha da artırmak adına Engelliler Merkezimizi bir müdürlüğe dönüştüreceğiz. Tek amacımız engelli kardeşlerimizin sorunlarına daha çabuk ve kalıcı çözümler üretebilmek. Eğitim gören 200’ün üzerinde engelli kardeşimizden 75’inin kadro alması bizleri çok sevindirdi: Bu yöndeki çalışmalarımız devam edecek. Sahadaki tüm engelleri kaldırmak bizim görevimiz. Bunun için çalışıyoruz” dedi.
Davete katılan engelli ve ailelerine teşekkür eden Başkan Çakır, her zaman engellilerle birlikte olduklarını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Çakır, Engellilerle İftarda Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN