Çocukların “Keşkeleri” Gerçekleştiriliyor

Giriş Tarihi: 10.7.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Çocukların “Keşkeleri” Gerçekleştiriliyor
Keşke Bütün Çocuklar Mutlu Olsa Projesi kapsamında kaleme aldıkları istek ve taleplerini Yeşilyurt Belediyesine ulaştıran çocukların hediyeleri sürpriz ziyaretlerle teslim ediliyor.
Yetim ve öksüz çocukların talepleri Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın eşi Fatma Çakır ile Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın eşi Yasemin Polat ve çocukları, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Meltem Kavuk’un katıldığı ziyaretle teslim edildi. Yeşilyurt ilçe sınırlarında yaşayan yetim ve öksüz çocukların hayal dünyasında keşke olsa dedikleri isteklerini değerlendirmeye alan Yeşilyurt Belediyesi, yaptığı değerlendirmeler ve araştırmalar sonucunda Yeşiltepe Mahallesi’nde yaşayan 2 çocuğun talep ve isteklerini yerine getirdi. Çocukların yaşadıkları heyecana şahit olan Fatma Çakır ile Yasemin Polat, çocuklarla yakından ilgilenirken, zaman zaman duygulandılar. Hayalini kurdukları isteklerine kavuşmanın heyecanı ve coşkusunu yaşayan çocuklar, Fatma Çakır ve Yasemin Polat’a teşekkür ettiler.
İlayda ve Hüseyin Efe’nin annesi, “Keşke Bütün Çocuklar Mutlu Olsa Projesi’yle çocukların hayallerini gerçeğe dönüştüren Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’tan Allah razı olsun, çocuklarımız hayal kurarak kendilerine verilen formları doldurmuşlardı. Bugün hayalleri gerçekleşti. Bu güzel projeyi başlatıp hayal kuran çocukların isteklerini yerine getiren Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat’a teşekkür ediyoruz. Kapımızı çalarak evimize misafir olan, çocuklarımızla yakından ilgilenen Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın eşi Fatma Çakır ile Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın eşi Yasemin Polat hanımefendiye ayrıca teşekkür ederiz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocukların “Keşkeleri” Gerçekleştiriliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN