Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MÜSİAD Üyelerine Eğitim Semineri Veriyor

Giriş Tarihi: 10.7.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 23:56
MÜSİAD Üyelerine Eğitim Semineri Veriyor
Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği(MÜSİAD) Fırat Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle üyelerine dış ticaret ve kurumsal ilişkiler alanında eğitim seminerleri vermeye devam ediyor.
MÜSİAD Şubesinde verilen eğitim programlarına alanında uzman eğitmenler katılarak üyelere dış ticaret ve kurumsal ilişkiler alanında önemli bilgiler veriliyor.
Geçen yılda Fırat Kalkınma Ajansıyla beraber bu tür eğitim seminerleri düzenlediklerini hatırlatan MÜSİAD İl Başkanı Mehmet Balin “Bu yılda Fırat Kalkınma Ajansıyla beraber eğitim programları gerçekleştiriyoruz. Bu yıl ki eğitimin konusu ihracat. MÜSİAD olarak kendi üyelerimizle ihracat yapma potansiyeli bulunan firmalarımızı bir araya getirerek onlara nasıl ihracat yapılır, dünyaya mallarımızı nasıl satarız, kendimizi nasıl aşarız gibi konularla alakalı değerli hocamızın eşliğinde bu konuları işliyoruz” ifadelerini kullandı.
Türkiye’nin 2023 yılı hedefleri olduğunu belirten Balin “Biz MÜSİAD olarak Malatya 2023 yılı hedeflerimizi 3 milyar dolar olarak koymuştuk, bu rakam ulaşabilmek için mutlaka ürün üreten, mal üreten, katma değer üreten her firmanın yurt dışına en az yüzde 40 ihracat yapması gerekiyor. Bunun için biz burada eğitimler düzenleyerek firmaların önümüzdeki yıllarda ihracata kendilerini hazırlaması noktasında katkıda bulunmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MÜSİAD Üyelerine Eğitim Semineri Veriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN