Emniyet Müdürlüğünde İftar Yemeği

Giriş Tarihi: 11.7.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
Emniyet Müdürlüğünde İftar Yemeği
’nın Doğanşehir İlçesinde Ramazan ayı nedeniyle Doğanşehir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından Emniyet Müdürlüğü personeli ve ailelerine iftar yemeği verildi. İftardan sonra Doğanşehir’de iki yıldan beri görev yapan Hakim Yusuf Köze ve Teğmen Mustafa Kıcıkoğlu’na plaket verildi.
Doğanşehir Kaymakamlığı tarafından organize edilen Ramazan ayı İftar yemeğinin en son adresi Doğanşehir Emniyet Müdürlüğü oldu. Verilen yemekte Emniyet Müdürlüğü personeli ve aileleri katıldı. Yemekten sonra çocuklar için Hacivat- Karagöz oyunu sergilendi. Çocuklar tarafından alkışlanarak izlenen orta oyun gösterisi Doğanşehir Kaymakamlığı ve Halk Eğitim Merkezi tarafından hazırlandı.
İftardan sonra bir konuşma yapan Doğanşehir Kaymakamı Murat Irgatoğlu, ilçede görev yapan ve Elbistan’a atanan Hakim Yusuf Köse ile Teğmen Mustafa Kıcıkoğlu’na Doğanşehir’de yaptığı başarılı çalışmalarından ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Kaymakam Irgatoğlu, daha sonra her iki isme de Doğanşehir hatırası olarak bir plaket takdim etti.
Elbistan’a atanan Hakim Yusuf Köse, Doğanşehir’de görev yaptığı iki yılda son derece memnun kaldığını belirterek “Doğanşehir her yönü ile tarif edilemez bir güzelliğe sahip. Son derece memnun ayrılıyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emniyet Müdürlüğünde İftar Yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN