Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Battalgazi Belediyesi, Orduzu’da Çalışmalarını Sürdürüyor

Giriş Tarihi: 12.7.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
Battalgazi Belediyesi, Orduzu Çarşıbaşı ve Köşebaşı mahallelerine 2 adet çeşme yaptı. Tarihi çınarın bulunduğu bölgedeki su, 900 metre boru döşenerek, vatandaşların kullanımına sunuldu.
Battalgazi Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerden dolayı Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür eden Orduzu Mahallesi Muhtarı Zeki Bakan, "Biz yaklaşık 13-14 aydır muhtar olduk. Selahattin Başkanım, Orduzu’da hiçbir yardımı eksik etmedi, yollarımızı, bazı mahallelerimizi karo taşı, bazı yollarımızı asfaltla, bazı mahallelerimizde yer alan çukurları da doldurdu. Mahalle halkı ve muhtar olarak bizler de bazı girişimlerde bulunduk. Önce Çarşıbaşı’na güzel bir çeşme getirdik. 400-500 yıllık bir çınar ağacımız var, onun tatlı suyunu Çarşıbaşı’na getirdik. Akabinde Köşebaşı Mahalle sakinleri de, çeşme istedi. Biz de Köşebaşı’nın büyükleriyle istişare yaptık ve oraya da çeşme yapıldı" diye konuştu.
Battalgazi Belediyesi’nin mezarlıkların bakımını da yaptığını belirten Bakan, “Köşebaşı’nda, Elmasuyu’nda, Kaldırım’da 3-4 tane mezarlığımız var. Hiç kimse bu mezarlıklarının otlarını dermeyi veya mezarlığa bakmayı akıllarına bile getirmezdi. Ama Selahattin Bey geldikten sonra mezarlıklara büyük önem verdi. Bugün 3-4 tane motor göndermiş, Köşebaşı’nın mezarlığı tertemiz yapılıyor” diyerek, ekiplere teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Battalgazi Belediyesi, Orduzu’da Çalışmalarını Sürdürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN