Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni Yapılan TOKİ Evlerinde Ulaşım Sorunu

Giriş Tarihi: 12.7.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
Yavuz Selim Mahallesi’nde yapılan yeni TOKİ evlerine henüz otobüs ya da minibüslerin çıkmaması nedeniyle vatandaşlar mağduriyet yaşadıklarını söylüyorlar.
TOKİ Konak evlerine yaklaşık 1 ay önce taşınan mahalle sakinleri henüz mahallelerine otobüs ve minibüslerin sefer yapmaması nedeniyle sıkıntı yaşadıklarını söylediler. Oturdukları alanın yeni kullanım alanı olması nedeniyle henüz MOTAŞ’ın bölgeye otobüs seferi koymadığını belirten vatandaşlar, yetkililere seslenerek bu sorunlarına çözüm istediler. Ana yolda indikten sonra uzun bir mesafeyi yürümek zorunda kaldıklarını belirten vatandaşlar, ulaşım sorunun yanında başka sorunlar da yaşadıklarını belirtiler. Özellikle evlerine gelirken başı boş sokak köpekleri ile sıkça karşılaştıklarını ifade eden bölge halkı, biriken sorunlarının giderilmesi adına yardım bekliyorlar.
Sıcak Ramazan günlerinde çarşıya gidip geldiklerini ve otobüsün evlerine gelmemesi nedeniyle yürümek zorunda kaldıklarını belirten vatandaşlar, bu durumun da kendileri için oldukça zor olduğunu dile getirdiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni Yapılan TOKİ Evlerinde Ulaşım Sorunu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN