Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaymakam Ve Savcıya Veda

Giriş Tarihi: 14.7.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 14.7.2015 10:58
Kaymakam Ve Savcıya Veda
Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, tayinleri Siirt Vali Yardımcılığına çıkan Darende Kaymakamı Bünyamin Kuş ve Tokat Turhal’a çıkan Cumhuriyet Savcısı Fatih Yol’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, Es Seyyid Osman Hulusi Efendi’nin Nasihat eserinin yazılı olduğu birer tablo hediye etti.
Başkan Eser, çalışmalarından ve Darende’ye verdikleri hizmetlerden Bünyamin Kuş’a ve Fatih Yol’a teşekkür ederken, bundan sonraki meslek hayatlarında da başarılarının devamını diledi.
Kaymakam Bünyamin Kuş ise, “Darende’mizde güzel hizmetleri birlik ve beraberlik içerisinde başardık, elimizden geldiğince hizmetin en iyisini sunmaya çalıştık. Ben bugün belediye başkanımıza da teşekkür ediyor, kendisinin de bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Cumhuriyet Savcısı Fatih Yol da, “Darendeliler sağ olsunlar bizleri gayet güzel misafir ettiler ve ağırladılar, görev sürem içerisinde uyum içinde çalıştığımız tüm kamu ve kurumları çalışan ve amirlerine, belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Darende güzel bir ilçemiz umarım bundan sonra daha da iyi yerlere Darende adının yükseldiğini görürüz” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaymakam Ve Savcıya Veda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN