Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kubilay Lisesi Mezunları ’da Buluştu

Giriş Tarihi: 22.7.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:07
Kubilay Lisesi Mezunları Malatya’da Buluştu
Kubilay Lisesi Mezunları Buluşması’nın 4.sü gerçekleştirildi. Buluşma etkinliğine Kubilay Lisesi öğretmenleri ve mezun olan öğrenciler katıldı.
Duygusal anların yaşandığı buluşmayı Kubilay Lisesi mezunlarından Mahmut Karaca ve Rabia Karakuş Karaburun organize etti. Malatya’da bir kafeteryada bir araya geldiklerini ifade eden Rabia Karakuş, “4 yıldır düzenli bir şekilde Kubilay Lisesi mezunları olarak bir araya gelerek, anılarımızı tazeliyoruz. Yıllardır görmediğimiz arkadaşlarımızla buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Aynı zamanda emekli olan ve halen görevde olan öğretmenlerimizle de hasret gideriyoruz. Bundan sonra da bu düzenli buluşmamız devam edecek. Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa’da yaşayan Kubilay Lisesi mezunları için yıl içerisinde bu kentlerimizde de organizasyon yaparak, bir araya geleceğiz. Bayramın ikinci günü bir araya geldik. Yurt dışında bayram için gelen arkadaşlarımızın etkinliğimize katılması bizleri çok mutlu etti” dedi.
Etkinliğe katılan Arguvan Radyosu yayıncılarından Nurcan Şahin, “Kubilay Lisesi mezunuyum. Bu etkinliğe katılmak üzere İstanbul’dan geldim. Yıllardır görmediğimiz arkadaşlarımızı gördük. Bu organizasyonu gerçekleştiren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Düzenlenen etkinliğe Kubilay Lisesi öğretmenleri Bekir İlyasoğlu, Cihat Argın, Mehmet Güven, Erkan Gültekin, Şinasi Evirgen ve Hamit Köroğlu, Kubilay Lisesi mezunları Rabia Karakuş Karaburun, Bedia Alişan Özkul, Nurcan Şahin, Ayşegül Avcı, Şenay Aydın, Ayşe Özkul, Emine Ceylan, Serap Dağlı, Nida Taş, Şaibe Yücel, Mahmut Karaca, Yusuf Özbek, Haşim Cengil, Yücel Er, Osman Akpolat, Ekrem Duran, Levent Öztürk, İdris Kayhan, Nusret Coşut, Murat Taş, Bilgin Turan, Yusuf Ceylan, Bayram İşkur, Ahmet Coşut, Mustafa Işık, İsmet Dağlı, Murat Köse, Suat Altıntaş, Ali Budak, Yücel Avcı, Yüksel Er, Suat Aslan, Cemal Demirtaş ve Yüksel Özdağ katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kubilay Lisesi Mezunları Malatya’da Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN