Gürün Devlet Hastanesi’nde İlk Guatr Ameliyatı Yapıldı

Giriş Tarihi: 6.8.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 7.8.2015 01:06
Gürün Devlet Hastanesi’nde İlk Guatr Ameliyatı Yapıldı
Gürün Devlet Hastanesi’ne yeni atanan Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Kamil Özdoğan’ın göreve başlamasıyla birlikte hastanede imkanlar dahilinde büyük sayılabilecek ameliyatlar yapılmaya başlandı.
İlk olarak bir hastaya guatr ameliyatı yapılırken, Hastane Diş Polikliniği servisi de tekrar düzeltilip yenilenerek diş protezleri yapılmaya ve diş filmleri çekilmeye başlandı. Daha önceleri muayene için Sivas hastanelerine sevk edilen vatandaşlar, düzenlemelerden gayet memnun olduklarını ifade ettiler.
Uzun yıllar Devlet Hastanesi ve Malatya Beydağı Devlet Hastanesi’nde görev yapan Hastane Başhekimi Dr. Muzaffer Kayacı, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:
“Gürün Devlet Hastanesi personeli ve yöneticileri olarak, Gürün halkına standartların üzerinde en iyi ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Hastanemizin bütün imkanlarını sonuna kadar kullanarak mümkün olduğu kadar vatandaşları başka hastanelere sevk etmeden tedavilerini burada yaparak hasta ve hasta yakınlarını büyük bir maddi ve manevi külfetten kurtarmaya çalışıyoruz."
Kayacı, “Hastanemizin uzman kadrosu genişledikçe hizmet kalitemizde artarak devam edecektir. Birçok branş dalında uzman doktor arkadaşlarımızın da Gürün Devlet Hastanesi’ne geleceğinden kimsenin şüphesi olmasın, bunun için gerekli çalışmaları yapıyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gürün Devlet Hastanesi’nde İlk Guatr Ameliyatı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN