TSO’da Bayramlaşma

Giriş Tarihi: 25.9.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 25.9.2015 14:52
Ticaret ve Sanayi Odasında Kurban Bayramı münasebetiyle bayramlaşma töreni yapıldı.
Malatya Ticaret ve Sanayi Odasında yapılan bayramlaşma törenine Malatya Valisi Süleyman Kamçı, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Malatya Eski Milletvekili Hüseyin Cemal Akın, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu, TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, TSO Meclis Başkanı Sami Payza, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefaret Kooperatifi Başkanı Ali Evren, TSO Yönetim ve Meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Bayramlaşma törenin ardından konuşan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç Kurban Bayramının İslam Alemi’ne birliktelik adına katkı sunmasını temenni ederek, “Bayramlar birlikteliğin, kardeşliğin yoğun olarak yaşandığı özel günlerdir. Bizim ülke olarak her zamankinden daha fazla birlikteliğe, beraberliğe ve kardeşliğe ihtiyacımız var. Hepimiz sağduyulu davranarak birlikteliğe ve kardeşliğe katkıda bulunmalıyız. Bayramlar paylaşmaktır, bayramlar gönülleri aşmaktır, ben tüm İslam Aleminin ve milletimizin Kurban bayramını canı gönülden kutluyorum” diye konuştu.
Bayramlaşmaya katılan Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin ise Kurban Bayramının ülkeye huzur getirmesini temenni ederek, “Bayramlar birliğin ve beraberliğin pekiştiği günlerdir. Cenab-ı Allah huzuru, barışı ve kardeşliği ülkemizde eksik etmesin ben bu vesile ile herkesin bayramını tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TSO’da Bayramlaşma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN