Levent Vadisi Turizme Kazandırılıyor

Giriş Tarihi: 18.10.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 18.10.2015 15:02
Levent Vadisi Turizme Kazandırılıyor
’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Levent Vadisi turizme kazandırılıyor.
Akçadağ Belediyesi, Malatya Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) ortak çalışması ile Levent Vadisi Seyir Terası’nda geçtiğimiz günlerde başlatılan çevre düzenleme çalışmalarında sona gelindi.
Levent Vadisi Seyir Terası bölgesinin turizm potansiyelini arttırmak, gelen ziyaretçilerin daha rahat dolaşımını sağlamak ve bölge dokusuna zarar vermeden bölgenin çekiciliğini arttırmak amacıyla sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyen Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Kazgan, Levent Vadisi Seyir Terası’nda sürdürülen çevre düzenleme çalışmalarının tamamlanmasının ardından, kafeterya, kamelya, düğün salonu, yol bağlantıları, otopark gibi donatılarla bölgeyi cazibe merkezi haline getirmeyi planladıklarını söyledi.
Levent Vadisi’nin bu güne kadar turizme kazandırılamamasının büyük bir eksiklik olduğunu belirten Kazgan, "Bu eşsiz doğa harikası vadiyi turizme kazandırmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Levent Vadisi Turizme Kazandırılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN