Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çocukların Yarınları İçin Çalışıyorlar

Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:33
Çocukların Yarınları İçin Çalışıyorlar
’nın Selendi ilçesi Çamlıca Mahallesi İlköğretim Kurumu idarecileri ve öğretmenleri ’Yarınlarınız İçin Biz Geldik’ projesi ile öğrencilerin evlerini ziyaret ediyor.
Taşımalı sistem ile eğitim veren Çamlıca Mahallesi ilköğretim Kurumu Okul Müdürü Adnan Kılıç, Müdür Yardımcısı Hasan Şükrü Aksoy ve okulun öğretmenleri tarafından hayata geçirilen ’Yarınlarınız İçin Biz Geldik’ projesi kapsamında taşımalı sistem ile okula öğrenci gönderen Çanşa Mahallesinde öğrenci velileri ile toplantı yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Tokkaş, Şube Müdürü Halil İbrahim Kaya, Okul Müdürü Adnan Kılıç, Müdürü yardımcısı Hasan Şükrü Aksoy, okulun öğretmenleri, Çanşa Mahalle Muhtarı Ulvi Özer, Çamlıca Mahalle Muhtarı Bünyamin Demir ile öğrenci velilerin katıldığı toplantı Mahallenin eski okul binasında slayt gösterileri eşliğinde yapıldı.
Öğrenci ve ailelerin öğrenci başarısının nasıl artırılacağının görüşüldüğü toplantıda konuşan Okul Müdürü Adnan Kılıç, "Hepimizin amacı yarınlarımızın geleceği olan evlatlarımız. Onun için onları iyi yetiştirmeliyiz. Sadece evladımız devlet memuru olsun dememeliyiz. Vatanına ve milletine iyi bir insan olması için çalışmalıyız. Evdeki sıkıntılarımızı onlara yansıtmamalıyız. Onlar ile yeri geldiğinde oyun oynamalıyız" dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Tokkaş’ın kısa konuşmasının ardından okulun öğretmenleri öğrenci velilerin evlerini ziyaret ederek çocukların çalışma ortamlarını yerinde gördüler. Ziyaretlerde öğrenci velilerine, okulun akademik başarısını arttırmak, öğrencilere olumlu tutum ve davranışlar kazandırmak, çocukların gelecekteki yaşamlarında sosyal ilişkilerinin sağlam zeminlere dayandırmak konularında sağlıklı bir aile yapısının büyük önem taşıdığı bilgileri verildi.
18 Şubat tarihinde başlayan projenin 31 Aralık tarihinde sona ereceği öğrenildi. Proje ile okulun tüm öğrenci velileri ile toplantılar yapılıp mahallerdeki evlerinde ziyaret edilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocukların Yarınları İçin Çalışıyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN