Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Saruhanlı Ziraat Odası Başkanı’ndan Ziyaret

Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:18
Saruhanlı Ziraat Odası Başkanı’ndan Ziyaret
Saruhanlı Ziraat Odası Başkanlığı’na üçüncü kez seçilen Aydoğan Okur, Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.
Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, Saruhanlı Ziraat Odası Başkanı Aydoğan Okur ve yaklaşık 25 kişilik yönetim kurulu üyesini makamında ağırladı. Ziyarette, görüş alışverişinde bulunulurken, ilçede yaşanan sorunlara da değinildi.
Aydoğan Okur, göreve üçüncü kez seçildiğini ve ziyaretlere başladıklarını ifade etti. Okur, "Saruhanlı Ziraat Odası 1976 yılında yöre çiftçisine hizmet etmek amacıyla Belediye Başkanımız Hüseyin Yaralı’nın babası merhum Halil Yaralı tarafından kuruldu. O tarihten bu yana şahsım da dahil olmak üzere odamızda 5 başkan görev yaptı. Üçüncü kez aynı göreve seçildik. Allah utandırmasın" dedi.
Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı ise, Okur ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret için teşekkür ederek, "Ziraat Odası ilçemiz için önemli bir kurum. Çiftçinin ve üreticinin temsilcisi olarak büyük bir misyonu üstleniyor. Yeni dönemde Aydoğan Okur ve yönetimine başarılar diliyorum. Bu kapsamda Ziraat Odası’nın kurucu Başkanı olan ve 11 yıl görev yapan rahmetli babam Halil Yaralı’yı bir kez daha yad ediyor, rahmet ve minnetle anıyorum" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Saruhanlı Ziraat Odası Başkanı’ndan Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN