Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bitkiler Sayesinde Artık Yürüyebiliyor

Giriş Tarihi: 9.3.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 14:46
Doktorların ‘Ancak ameliyatla düzelebilirsin’ dediği 63 yaşındaki Müjgan Oğuz, Ege Lokmanı olarak bilinen Herbalist (Otacı) Şevki Güngör’ün bitkisel destek tedavisi sayesinde sağlığına kavuşarak yeniden yürümeye başladı.
Akhisar’ın Kayalıoğlu mahallesinde yaşayan 63 yaşındaki Müjgan Oğuz 10 yıldan fazladır dizlerindeki ağrı yüzünden yürümekte zorlandığını ve hareket kabiliyetinin kalmadığını söyledi. Oğuz, dizlerindeki ağrıların çok fazla olduğunu belirterek "Yürüyemiyordum. Dizlerimde kireçlenme vardı. Kireçlenme şikayetiyle gitmediğim doktor kalmadı. Doktorlar dizime platin takılması gerektiğini ancak bu ameliyatın 65 yaş üstündeki hastalara uygulandığını söyleyerek, bana uygulanamayacağını söylediler. Üç doktora gittim üçü de aynı şeyi söyledi” dedi.
Dizlerindeki ağrı yüzünden adım atacak hali kalmadığı bir dönemde Ege Lokmanı’nın adını duyduğunu anlatan Oğuz, 6 boyunca Ege Lokman olarak bilinen Şevki Güngör’ün hazırladığı karışımlarla kireçlenmeden tamamen kurtulduğunu söyledi.
ESKİDEN YÜRÜYEMİYORDUM ŞİMDİ KOŞUYORUM
Eskiden yürüyemediğini artık koştuğunu anlatan Oğuz, şunları söyledi: “Ege Lokmanı’ndan bir kutu ilaç yaptırdım. İlaçları bacaklarıma sürdüm. Sabahları keten tohumu ve kara üzüm çekirdeği yedim. Öğün aralarında yoğurtla karıştırarak yedim. Hazırlanan suları içtim. Ayağımda bir şey kalmadı. Birçok doktor bana ameliyat demişti ama ben Ege Lokmanı sayesinde sağlığıma kavuştum. Şimdi dizlerim eskisinden iyi. 10 yıldır dizlerimdeki ağrı dayanılmaz oluyordu, yürüyemiyordum. Eskiden yürüyemezken şimdi koşuyorum.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bitkiler Sayesinde Artık Yürüyebiliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN