Yunusemre Belediyesi Personeline Eğitim Semineri

Giriş Tarihi: 9.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Yunusemre Belediyesi Personeline Eğitim Semineri
Yunusemre Belediyesinde hizmetiçi eğitim kapsamında, personele yönelik “Güçlü Kurum Kültürü ve Kurumsal Aidiyet” konulu seminer düzenlendi.
Eğitim uzmanları Dilek Selçuk ve Ozan Erdem tarafından verilen seminer Ümmehan Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nde gerçekleşti. Etkinliğe Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Akgöl de katıldı. Farklı konuların anlatılacağı seminerin 3 etap halinde verileceği öğrenildi.
Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Akgöl, Yunusemre Belediyesi personelinin çalışma motivasyonunu arttırmayı amaçladıklarını belirterek, "Ümmehan Elginkan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’nde personellerimize 3 etap şeklinde seminer gerçekleştirilmesi planlandı. Seminerlerin birinci gününde eğitim uzmanları Dilek Selçuk ve Ozan Erdem tarafından Güçlü Kurum Kültürü Liderlik ve Etkili Ekip Çalışması ile ilgili seminer verildi. İkinci gününde ise Bireysel ve Kurumsal İletişim konulu seminer verildi. Üçüncü etap ise 12 Mart Perşembe günü gerçekleştirilecek seminer ile sona erecek. Seminerlerde çalışanın kurumsal yapı farkındalığının gelişmesi, kurum içi iletişime önem verilmesi, aidiyet duygusuna sahip olma, kurum içi iletişimin artması, iletişim ve hizmet gibi konular anlatıldı. Yunusemre Belediyesi olarak biz bir aileyiz. Ve hepimiz bu ailenin bir parçası olarak vatandaşlarımıza en kaliteli en doğru ve en güzel hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Personellerimiz açısından faydalı olduğunu düşündüğümüz bu seminerlerde emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yunusemre Belediyesi Personeline Eğitim Semineri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN