Sarıgöl İlçe Müftülüğünden Konferans

Giriş Tarihi: 12.3.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Sarıgöl İlçe Müftülüğünden Konferans
Sarıgöl İlçe Müftülüğü tarafından ’8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ dolayısıyla düzenlenen ’Aile içi İletişim’ konulu konferansa konuşmacı olarak katılan Hüseyin Öresin, ailede iletişimin çok önemli olduğunu, tüm sorunların ancak konuşarak ve ortak bir kararla çözülebileceğini söyledi.
Sarıgöl Belediye Düğün salonunda düzenlenen ’Aile içi İletişim’ konferansına çok sayıda vatandaş katıldı. Diyanet Eğitim Merkezi Müdürlüğü Eğitim Görevlisi Hüseyin Öresin tarafından ’Aile içi iletişim’ konferansına özellikle bayanların fazla ilgi göstermesi dikkat çekti.
Konferansta konuşan Hüseyin Öresin aile içi iletişimin çok önemli olduğunu ifade ederek, "Aile içinde iletişim çok önemlidir. Aile fertleri sorunlarını ortaya koyarak sorunlarını iletişim kurarak ortadan kaldırabilirler. Her şey konuşarak ve anlaşarak çözülmeli. Sorunlar masaya yatırılmalı ve çözümü birlikte bulmak gerekir. Bu, her şeyden önemlidir." dedi. Öresin konuşmasını kendi hayatından verdiği örneklerle pekiştirirken, salonu dolduran vatandaşlar Öresin’in konuşmasını büyük bir dikkatle dinlediler.
Konferansın ardından Sarıgöl İlçe Müftüsü Mustafa Akkurt, bu tür eğitici çalışmaların devam edeceğini ifade ederek Hüseyin Öresin’e çiçek takdim ederek verdiği değerli bilgiler için teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sarıgöl İlçe Müftülüğünden Konferans
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN