Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yalçın’dan Özkasap’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 12.3.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Yalçın’dan Özkasap’a Ziyaret
AK Parti Milletvekili aday adayı Ekonomist Dr. Hikmet Oray Yalçın Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap’ı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu.
AK Parti’den Manisa milletvekili aday adayı olduktan sonra seçim çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren Ekonomist Dr. Hikmet Oray Yalçın, STK ziyaretleri kapsamında Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap’la Borsa binasında bir araya geldi.
Tcaret Borsalarının hem üretici hem de işadamları için önemli kuruluşlar olduğunu kaydeden Yalçın, Manisa Ticaret Borsası’nı da yakından takip ettiğini belirterek özellikle çekirdeksiz kuru üzümün daha iyi pazarlanması için uygulamaya konulan projeleri oldukça olumlu bulduğunu söyledi. Üzümün pazarlanabilmesi için önce iyi bir tanıtımının yapılması gerektiğini kaydeden Yalçın, tanıtımı yapıldıktan sonra Manisa’nın dünyaca ünlü çekirdeksiz kuru üzümünün katma değeri yüksek bir ürün haline geleceğini kaydetti. Türkiye’nin 2023 hedeflerinde yer alan ihracat rakamlarına da ancak katma değeri yüksek ürünlerle ulaşabileceğine dikkat çeken Yalçın, yıllardır edindiği tecrübe ve deneyimlerini artık Manisa ve Türkiye adına kullanmak için milletvekili aday adayı olduğunu kaydetti. Kendisine görev verilmesi halinde Manisa’yı en iyi şekilde Ankara’da temsil edeceğini kaydeden Yalçın, Borsa Başkanı Sadık Özkasap’a da çalışmalarında başarılar diledi.
Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap da yapılan ziyaretin çok anlamlı olduğunu belirterek Hikmet Oray Yalçın’a Ankara yolunda başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yalçın’dan Özkasap’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN