Öğrenciler İle Ağaç Dikimi Gerçekleştirildi

Giriş Tarihi: 20.3.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
Öğrenciler İle Ağaç Dikimi Gerçekleştirildi
Yunusemre Belediyesi “Yeşil ve Yaşanabilir Bir Yunusemre” projesi kapsamında Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) öğrencileri ile beraber ağaç dikimi gerçekleştirdi.
CBÜ Muradiye kampüsü’nde bulunan Yüksek Öğretim Kredi ve Yurtlar Kurumu Kız Öğrenci Yurdu bahçesinde Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün başlattığı proje kapsamında CBÜ’lü öğrenciler ile Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekibi ağaç dikimi yaptı.
Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Abdulkadir Yetiş, ağaç dikim projelerinin devam edeceğini vurgulayarak, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ile birlikte Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’nin talimatları doğrultusundaki çalışmalarımıza gerek ilköğretim okulları, gerek liseler gerekse üniversitelerde devam ediyoruz. Bugün burada üniversite öğrencilerimiz ile beraber ağaç dikim çalışması gerçekleştirdik. Bizden sonraki nesillere daha temiz bir Yunusemre’yi nasıl teslim edebiliriz düşüncesi doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz. Ağaç dikimi kampanyalarımız devam edecek. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.” dedi.
CBÜ Muradiye Yüksek Öğretim Kredi ve Yurtlar Kurumu Kız Öğrenci Yurdu Müdürü Lale Atik ise Yunusemre Belediyesi’nin gerçekleştirdiği proje kapsamında öğrenciler ile ağaç dikimi yaptırdıklarını belirterek, “Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi ve ekibine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğrenciler İle Ağaç Dikimi Gerçekleştirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN