Yunusemre İlçesine Ziraat Odası Şubesi Açılacak

Giriş Tarihi: 23.3.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 16:50
Yunusemre İlçesine Ziraat Odası Şubesi Açılacak
’nın Büyükşehir belediyesi olmasının ardından merkezde kurulan iki ilçeden biri olan Yunusemre ilçesinde önümüzdeki günlerde Ziraat Odası Şubesi açılacağı bildirildi.
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Şehzadeler Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kaçire’ye iade-i ziyarette bulundu.
Başkan Çerçi’nin Şehzadeler Ziraat Odası’na yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaçire, tarımın Manisa için çok büyük potansiyel olduğunu kaydetti.
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin kendilerine her zaman destekte bulunduğuna dikkati çeken Kaçire, “Bu potansiyelin üstesinden geleceğimize ve modern sistemde tarım yaptıracağımız için delegelerimiz tarafından seçildik. Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonrada yardımlarının devam edeceğini düşünüyorum. Yunusemre ilçemizi de bu odamıza bağladık. Başkanımız bugüne kadar bizlerden yardımlarını eksik etmedi bundan sonrada eksik etmeyecektir. Başkanımızdan Yunusemre ilçesindeki çiftçilerimize kolaylık olması amacıyla Muradiye’de bir şube kurma isteğimiz oldu ve buna olumlu cevap vererek, Muradiye’de bir yer gösterdi. Önümüzdeki hafta oranın açılışını gerçekleştireceğiz. Tarım olmazsa olmazımızdır. Tarımı el birliği ile iyi noktalara taşımayı amaçlıyoruz."dedi.
"ZİRAAT ODASI ÖNEMLİ BİR SİVİL TOPLUM KURULUŞUDUR"
Ziraat Odasının önemli bir Sivil Toplum Kuruluşu olduğuna dikkat çeken Başkan Çerçi, ziyarette şöyle konuştu:
"Ziraat Odamızın kongrelerinden sonra Manisa Ziraat Odamızda da yeni bir yapılanma oldu. Yunusemre Ziraat Odası, kongrede Şehzadeler Ziraat Odasının yeni yönetimi ile seçilmiş oldular. Arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Ziraat Odası önemli bir sivil toplum örgütüdür. Manisa’da önemli bir tarım kentidir. Bunu da özellikle bu konuda başı çeken ilçelerimiz var. Netice itibariyle Ziraat Odaları, Manisa’da önemli hizmetler yapan teşkilattır. Bu tür yerlerde bu şekilde yenilenmeler ve değişiklikler olması lazımdır. Bu vesile ile Mustafa Kaçire ve ekibini tebrik ediyorum başarılı işler yapacağını umuyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yunusemre İlçesine Ziraat Odası Şubesi Açılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN