Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Partili Kadın Ve Gençler Yaşlıları Evlerinde Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 25.3.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 12:32
AK Partili Kadın Ve Gençler Yaşlıları Evlerinde Ziyaret Etti
AK Parti Kula Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleri, yaşlılar haftası dolayısıyla ilçedeki yaşlıları evlerinde ziyaret ederek istek ve arzularını dinledi.
Yaşlılar Haftası dolayısıyla yapılan ziyaretlere AK Parti Kula Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Kaçar, Kadın Kolları Yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Kula Gençlik Kolları Başkanı Kamil Aytan ve yönetimi de katıldı. Evlerde gerçekleşen ziyaretlerde yaşlıların istek ve arzularını dinleyen partililer AK Parti’nin insan odaklı bir parti olduğunu ve sadece bir gün değil her zaman yaşlıların yanında yer almaya devam edeceklerini belirttiler.
Yaptıkları ziyaretler ile ilgili konuşma yapan AK Parti Kula Gençlik Kolları Başkanı Kamil Aytan, "Bu haftanın Yaşlılar Haftası olması nedeni ile kadın kolları başkanımız ve yönetimi ile birlikte Kula’da ve mahallelerinde bulunan yaşlı vatandaşlarımızı ziyaret ederek onların istek ve arzularını dinliyoruz.” dedi.
AK Parti’nin insan odaklı siyasi bir parti olduğuna dikkat çeken Aytan, "En büyük hizmetin insana yapılan hizmet olduğuna inanırız. Bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak bizim önceliklerimizden biri olmuştur. Bu nedenle yaşlı bireylerimizin toplumla bütünleşmesi ve daha aktif olması, sosyalleşmeleri ve yaşama bağlı kalmaları bizler için önemlidir. Bizler belirli bir sınıf veya çevrelerin değil tüm vatandaşlarımızı temsil etmekteyiz. Bu nedenle de vatandaşlarımızın refah ve mutluluğunu sağlayacak sosyal politikalar ürettik. Dar gelirli ailelere ve bireylere el uzattık. Bunu da etkin kurumlar ve destekler sayesinde yaptık. Dar gelirli, engelli, yaşlı, dul, yetim, gazi, şehit yakını olan vatandaşlarımızı koruyan uygulamalar hayata geçirdik. Geçmiş tecrübeleriyle bizleri aydınlatan bizleri eğiten ve geçmişimizden ders çıkartmamızı sağlayan ve bu vesileyle de doğru hizmetler yapmamızı sağlayan bizlere ışık tutan yaşlılarımızın büyüklerimizin yaşlılar haftasını kutluyorum.” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partili Kadın Ve Gençler Yaşlıları Evlerinde Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN