Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Oda Başkanlarından, Süt Birliğine Ziyaret

Giriş Tarihi: 25.3.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 12:32
Oda Başkanlarından, Süt Birliğine Ziyaret
Kula’daki 3 oda başkanı yeni seçilen Kula Süt Birliği Başkanı Harun Uysal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Kula Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Yiğen, Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan ve Kula Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Oktay Kırlı, 15 Mart tarihinde yapılan Süt Üreticileri Birliği genel kongresinde Süt Birliği Başkanı seçilen Harun Uysal’ı makamında ziyaret ederek ’hayırlı olsun’ temennisinde bulundular.
Ziyarette bulunan oda başkanları adına konuşan Kula Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Yiğen, “15 Mart tarihinde yapılan Süt Üreticileri Birliği genel kongresinde başkan olarak seçilen Harun Uysal ve yönetimini tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz. Yeni seçilen başkanımız Harun Uysal, Süt Üreticileri Birliğinin kurulmasında önemli emeği geçen bir kardeşimizdir. Ayrıca kendisi de yaklaşık 12 yıldır bu iş ile uğraştığından, üreticinin sorunlarını bire bir bilen başkandır. Harun kardeşimizin başkanlığa seçilmesi üreticileri ve süt üreticileri birliğine aday olan vatandaşlarımızı olumlu yönde etkileyeceğini düşünüyoruz. Yeni başkanın yapacağı çalışmalar, üreticinin ve üyelerin aile ekonomisindeki katkılarında büyük rol oynayacaktır. Harun Uysal ve yönetimini tebrik ediyoruz ve yapacakları güzel çalışmalarda başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kula Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Uysal ise, "Bu nazik ziyaretlerinden dolayı, ziyarette bulunan STK başkanlarımıza yönetimim adına teşekkür ediyorum.” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oda Başkanlarından, Süt Birliğine Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN