Salihli Ticaret Borsasın’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Giriş Tarihi: 27.3.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Salihli Ticaret Borsasın’dan Hayırlı Olsun Ziyareti
Salihli Ticaret Borsası (STO) yönetim kurulu üyeleri, Salihli Ziraat Odası Başkanı Necati Aktürk ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Salihli Ziraat Odası Başkanı Necati Aktürk, Salihli Ticaret Borsası (STO) Meclis Başkanı Halil Çöygün, Yönetim Kurulu Üyesi M.Emin Deniz ve Genel Sekreter Turan Yalçın’ı ağırladı. Aktürk’e yeni görevinde başarılar dileyen Salihli Ticaret Borsası Başkanı Yetiş Aksoy, “Toprakları verimli ve zengin olan bir memlekette yaşıyoruz. Bu nedenle tarımla ilgili olan projeler konusunda çiftçilerimize katkı sağlamak için mücadele etmeliyiz. Tarım için ne yapılması gerekiyorsa özveri, birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Bu dayanışmayla birlikte bölgemiz halkına daha kaliteli hizmet vererek bölgemizin güçlenmesine katkı sağlayacağız. Salihlimiz için birlikte oluşturacağımız faaliyetlerde elimizi taşın altına koymaktan asla çekinmeyiz. Kurumumuz adına tekrar yeni görevinizde başarılar dileriz" dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ziraat Odası Başkan’ı Necati Aktürk ise şunları kaydetti
"Bizler delegeler tarafından seçim ile göreve getirildik. Salihli çiftçisine en iyi hizmeti vermek için buradayız. Bizler çiftçilerimizin her zaman yanlarında olacağız. Faydalı olacak her şeyi oda olarak yapmaya hazırız. Salihli Ziraat Odası’nın ismini yaptığımız çalışmalarla herkese duyuracağız. Yaptığımız her işten ve projelerimizden haberiniz olacak. Bizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Salihli Ticaret Borsası’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Salihli Ticaret Borsasın’dan Hayırlı Olsun Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN