Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CBÜ’de En Çok Kitap Okuyanlar Ödüllendirildi

Giriş Tarihi: 1.4.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 11:53
CBÜ’de En Çok Kitap Okuyanlar Ödüllendirildi
Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) 51. Kütüphane Haftası’nda en çok kitap okuyan akademisyen, idari personel ve öğrencilerini ödüllendirdi. En çok kitap okuyan 6 öğrencinin 3’ünün yabancı olması dikkat çekti.
CBÜ Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, 51. Kütüphane Haftası nedeniyle Merkez Kütüphane’den ödünç kitap alarak en çok kitap okuyan akademisyen, idari personel ve öğrencilere ödüllerini takdim etti.
Ödül törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bilal Gümüş, Kütüphane Koordinatörü Prof. Dr. Ramazan Gökbunar, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Halit Ev, Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Aydın, Daire Başkanı Ahmet Kalaycı, akademisyenler, kütüphaneciler ve öğrenciler katıldı.
Ödül töreninde bir konuşma yapan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bilal Gümüş, üniversite kütüphanelerinin, araştırmacıların yeni bilgi kaynakları ile buluşmasını sağlayan bilgi portalları konumuna geldiğini vurgulayarak, 21. yüzyılın üniversite kütüphanesinin yeni misyonunun; araştırmacıların her türlü bilgiye sınır tanımaksızın erişmesine yol göstermek olduğunu ifade etti ve başta kütüphaneciler olmak üzere herkesin kütüphanecilik haftasını kutladı.
Ardından, kütüphaneden ödünç kitap alarak en çok kitap okuyan Doç. Dr. Atalay Gündüz, Şube Müdürü Hatice Gür, Fen-Edebiyat Fakültesi öğrencileri Ahmet C. Kaygısız, Ali Yılmaz, Noah Mwashi ve Adhari Adhari, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencisi Serkan Şekur ve Mühendislik Fakültesi öğrencisi Mwançelwa Mwaba’ya ödülleri verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CBÜ’de En Çok Kitap Okuyanlar Ödüllendirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN