Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Kadın Kolları Seçim Çalışmalarına Başladı

Giriş Tarihi: 3.4.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
AK Parti Kadın Kolları Seçim Çalışmalarına Başladı
AK Parti Selendi İlçe Kadın Kolları, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimler öncesi seçim startını Terziler mahallesinden verdi. Terziler Mahalle muhtarının organize ettiği ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Füsun Kumbaracı ile AK Parti Selendi ilçe Başkanı Muharrem Sezer’in de katıldığı yemekli organizasyonla seçim çalışmalarına başlayan AK Partili kadınlar AK Parti’yi yine yeniden tek başına iktidar yapmak için çalışacaklarını söyledi.
Terziler Mahallesinde yapılan yemekli toplantı’ya AK Parti Selendi ilçe Başkanı Muharrem Sezer ve yönetimi, AK Parti Manisa İl Kadın Kolları Başkanı Füsun Kumbaracı ve yönetimi İle Kadın Kolları Başkanı Seher Yiğit ve yönetimi, belediye meclis üyeleri, Terziler Mahalle Muhtarı İsmail Ekim ile çok sayıda partili kadın katıldı.
Muhtar İsmail Ekim tarafından verilen yemeğin ardından düğün salonunda bir araya gelen partililer, 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri ile ilgili yol haritasını masaya yatırdılar. Sohbet ortamında geçen toplantıda konuşan İlçe Başkanı Muharrem Sezer, AK Parti iktidarı döneminde gerek il, gerekse Selendi’de yapılan yatırımlar ve hizmetler anlattı. Sezer, "Selendi Manisa’nın en uzak ilçesi, Terziler mahallesinde Selendi’nin en uzak mahallesi onun için Muhtarımız İsmail Ekim’e tüm arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Selendi’de AK Parti’ye en yüksek oyu Terziler mahallesi verdi kendilerini tebrik ediyorum. Bizde bu seçim çalışmalarımıza buradan başlamak istedik. 2023 hedefini ulaşmak için yola buradan çıkıyoruz." dedi.
AK Parti Manisa İl Kadın Kolları Başkanı Füsun Kumbaracı ise, Türkiye’de artık bayanların siyasette daha fazla rol aldığını ve seçimlerde bayanların belirleyici bir rol üstlendiğine dikkat çekerek, “Bugün görüyorum ki Selendili ve Terzilerli bayanlarımızın heyecanı, coşkusu ve siyasette üstlendikleri rol parti salonumuza zor sığıyor. Bu bizleri oldukça mutlu etmekte. İnanıyorum ki AK Parti Teşkilatı olarak 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partimizin elde ettiği başarıyı 2015 yılında gerçekleşecek olan Genel seçimlerde de artırarak devam edeceğiz. Buna inancımız tamdır. Sizlerin heyecanı, coşkusu ve birlikteliği ile başarılı olacağız." şeklinde konuştu.
AK Parti Selendi Kadın Kolları Başkanı Seher Yiğit ise, genel seçimler öncesi seçim startını verdiklerini belirterek, "Hep birlikte el ele mahalle-mahalle dolaşarak geleceğimiz için yapılan hizmetleri anlatacağız. Yaptıklarımızı anlatacağız, durmadan yola devam edeceğiz." dedi.
Konuşmaların ardından AK Parti saflarına katılan kadınlara AK Parti Manisa İl Kadın Kolları Başkanı Füsun Kumbaracı tarafından rozetleri takıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Kadın Kolları Seçim Çalışmalarına Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN