Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Selendi’deki Okullara Projeksiyon Cihazı Desteği

Giriş Tarihi: 6.4.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:36
Selendi’deki Okullara Projeksiyon Cihazı Desteği
Salihli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Selendi’deki 14 okula 15 projeksiyon cihazı dağıtıldı.
Selendi Fatih İlköğretim Kurumlarında düzenlenen törene İlçe Kaymakamı Hasan Meşeli, Salihli TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel, Salihli TSO Meclis Başkanı Süleyman Oral, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyesi Yunus Kaya, Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Dalgıç ve Taner Kalay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Tokkaş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Halil İbrahim Kaya ve 14 okulun müdürleri katıldı.
Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, eğitim alanına yönelik yaptığı katkılara Selendi’de de devam etti. Okulların araç gereç konusundaki eksikliklerini gidermeye yönelik çalışmalar yapan Salihli TSO, üyelerinin de bulunduğu Selendi’deki 14 okula 15 projeksiyon cihazı bağışı yaptı.
Fatih ilköğretim kurumunda yapılan törende konuşan Salihli TSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yüksel, "Salihli TSO’ya olarak eğitime verdiğimiz desteklerimiz devam ediyor. Bu nedenle Selendi İlçemize her zaman elimizden gelen katkıyı yapmaya gayret ediyoruz. Salihli’ye yapılacak fakülte için geçtiğimiz yıllarda büyük çaplı bağış yaptığımız için diğer okullara çok fazla yardım yapamadık. Eğitime Salihli TSO olarak büyük önem veriyoruz. Her fırsatta imkanlarımız ölçüsünde eğitim kurumlarına yardım etmeye çalışıyoruz. Salihli’ye yaptığımız yardım oranında, Yönetim Kurulu ve aynı zamanda Meclis üyesi olan arkadaşımız Yunus Kaya üyemizin bulunduğu Selendi’yi ihmal etmemeye dikkat ediyoruz. Özellikle merkezden uzak yerlere pozitif ayrımcılık yapıyoruz." dedi.
Selendi İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Tokkaş ise, "Salihli TSO olarak her zaman bizlere destek veriyorlar. Önce mont şimdi de projeksiyon cihazı. Bunlar yeterli mi hayır devamını bekliyoruz. Kendilerine teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından 15 projeksiyon cihazı 14 okulun müdürlerine odanın yönetim kurulu üyeleri tarafından teslim edildi. İlçe Kaymakamı Hasan Meşeli, Salihli TSO Başkanı İbrahim Yüksel ve Salihli TSO’nun Selendili üyesi Yunus Kaya’ya plaket verdi. Programın ardından Oda yönetimi Kaymakam Hasan Meşeli’yi makamında ziyaret ederek okullar ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Selendi’deki Okullara Projeksiyon Cihazı Desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN