Yunusemre’den Kentsel Dönüşümde Hummalı Çalışma

Giriş Tarihi: 8.4.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 21:04
Yunusemre’den Kentsel Dönüşümde Hummalı Çalışma
Yunusemre Belediyesi Etüt, Proje, Toplu Konut ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü personeli İzmir Kemalpaşa Belediyesince yapılan kentsel dönüşüm çalışmalarını yerinde inceledi.
Yunusemre Belediyesi Kentsel Dönüşüm ve Toplu Konut Müdürlüğü personeli, İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde yürütülen kentsel dönüşüm çalışmalarını yerinde görmek için inceleme gezisinde bulundu.
Kemalpaşa’da Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili yaptığı toplantısına iştirak eden ve daha sonra da aynı alana ziyarette bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya, “Ege Bölgesinde ilk olan ’daki kentsel dönüşüm projesinde iddialıyız. Allah’ın izni ile bu projeyi alnımızın akıyla hayata geçireceğiz.” dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin Kemalpaşa ilçesinde yaptığı toplantının hemen ardından Başkan Yardımcısı Kaya, Yunusemre Belediyesi Toplu Konut ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü personelini yerinde incelemelerde bulunmaları için Kemalpaşa ilçesine gönderdi. Kemalpaşa ilçesindeki incelemelerini tamamlayan Toplu Konut ve Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü personeli önceki gün Manisa’ya döndü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yunusemre’den Kentsel Dönüşümde Hummalı Çalışma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN