Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir Belediyesinden Miniklere Trafik Eğitimi

Giriş Tarihi: 5.5.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 14:49
Manisa Büyükşehir Belediyesinden Miniklere Trafik Eğitimi
Büyükşehir Belediyesi’nin geçtiğimiz yıllarda kente kazandırdığı Çocuk Trafik Eğitim Pisti, Haydar Bayçın ve TOKİ-2 Çocuk Kültür ve Sanat Eğitimi Merkezi’nde eğitim gören okul öncesi öğrencilerini konuk etti. Parkta, yaya, yolcu ve sürücü olarak yapılması gerekenleri yaşayarak gören çocuklar, trafik kurallarını yaşam boyu unutamayacak şekilde öğrendiler.
Haydar Bayçın ile TOKİ-2 Çocuk Kültür ve Sanat Eğitimi Merkezi’nde eğitim gören okul öncesi öğrencileri, Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıllarda Manisalıların hizmetine sunulan Çocuk Trafik Eğitim Pistini ziyaret ederek, teorik trafik bilgilerini uygulama fırsatı buldular.
Haydar Bayçın Çocuk Kültür ve Sanat Eğitimi Merkezi Sorumlusu Özge Topaçoğlu, TOKİ-2 Çocuk Kültür ve Sanat Eğitimi Merkezi Sorumlusu Eren Çakır ile okul öncesi eğitmenleri eşliğinde Çocuk Trafik Eğitim Pistini ziyaret eden minikler, rengarenk akülü arabalara bindiler. Burada çocuklar eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşadılar. Miniklerin aldıkları eğitim ardından, trafik kurallarına uygun davranış kazandırılması sağlandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Manisa Büyükşehir Belediyesinden Miniklere Trafik Eğitimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN