Ensar Vakfı Kadın Kolları’ndan Vali Bektaş’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 9.6.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 10.6.2015 05:00
Ensar Vakfı Manisa Kadın Kolları’ndan Vali Bektaş’a Ziyaret
Ensar Vakfı Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Arif Çeler, Ensar Vakfı Manisa Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hekimoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Manisa Valisi Erdoğan Bektaş’a nezaket ziyarette bulundu.
Ensar Vakfı Manisa Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hekimoğlu vakıf çalışmaları hakkında Vali Bektaş’a bilgiler vererek, görevinde başarılar diledi. Hekimoğlu, “Vakfımızın öncelikli meselesi, insanımızın düşünce, ilim ve ahlak kalitesini yükseltmektir. Vakıf olarak, ülkemiz insanının kalitesini arttırmak için hizmet üreten bir vakıf olmak vizyonunu benimsedik. Bu amaç doğrultusunda eğitim çalışmalarına ve destek seminerlerine öncelik vererek halka hizmet, hakka hizmet düsturu ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. İnsanlığın, insanlık tarihi boyunca geliştirmiş olduğu yüce değerlerden biri, hiç şüphesiz, yardımlaşma ve dayanışma duygusunun sembolü olan vakıflardır. Yaşanabilir bir geleceğin inşası için, eğitim önceliğimizdir” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Bektaş, Ensar Vakfı’nın yapmış olduğu çalışmalar için teşekkürlerini iletti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ensar Vakfı Manisa Kadın Kolları’ndan Vali Bektaş’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN