Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Çerçi, Ülkü Yarış Pistini İnceledi

Giriş Tarihi: 18.6.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 18.6.2015 17:05
Başkan Çerçi, Ülkü Yarış Pistini İnceledi
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, İzmir’de Otomobil ve Motor Sporları üzerine kurulan Ülkü Yarış Pistinde incelemelerde bulundu. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, pist alanında otomobil yarışçısı Ümit Ülkü ile beraber otomobile binerek Ülkü Yarış Pistinde tur attı.
İzmir Ülkü Yarış Pistinde incelemede bulunan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye Strateji Geliştirme Müdürü Orhan Güzel de eşlik etti.
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, farklı nitelikteki hizmetleri Yunusemre ilçesine kazandırma noktasında inceleme çalışmalarında bulunduklarını vurgulayarak, “Yunusemre ve ’yı İzmir’in gölgesinden kurtarmak istiyoruz. Bunun için de Türkiye genelindeki projeleri Yunusemre’ye kazandırmak için çalışmalarımız devam ediyor. Bu doğrultuda hem Otomobil Sporları hem de Motor Sporları yarışlarının aynı zamanda karting sporunun yapılabildiği bir pist olan Ülkü yarış pistini inceledik. Aynı zamanda kendisi de bir yarışçı olan Ümit Ülkü Beye ziyarette bulunduk ve çalışmalarını takdir ile gözlemledik.” diye konuştu.
Başkan Çerçi, Manisa’ya farklı projeler kazandırma noktasında çevrelerindeki değişik projeleri inceleme fırsatı bulduklarını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Çerçi, Ülkü Yarış Pistini İnceledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN