Yeni Mahalle Hanımlar Lokali Hizmete Açılıyor

Giriş Tarihi: 2.7.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 11:12
Yeni Mahalle Hanımlar Lokali Hizmete Açılıyor
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin talimatıyla hayata geçirilen Yeni Mahalle Hanımlar Lokali hizmete açılıyor.
Yunusemre Belediyesi Meslek Edindirme Kursu ve Hanımlar Lokali Sorumlu Müdürü Özlem Çatıkkaş, 6 Temmuz’da faaliyete geçecek olan lokal ile ilgili bilgi verdi. Çatıkkaş, "Yeni Mahalle Hanımlar Lokalimiz bünyesinde birçok kursu barındıracak. Kurslarınızı tamamladıktan sonra bünyemizde bulunan lokalimizde de çayını, kahvenizi içerek dostlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Şu an okulların yaz tatilinde olmasından dolayı 8. sınıf öğrencilerimiz için TEOG kurslarımız başladı" dedi.
LOKALİN BÜNYESİNDE BULUNAN KURSLAR
Yeni Mahalle Hanımlar Lokali bünyesinde, arzu ve talebe göre her türlü kursun açılabileceğini belirten Çatıkkaş, "Şu an itibariyle lokalimizde Güzellik bakım kursları, grafik tasarım ve office kursları, İngilizce, hasta kabul kursları, spor salonumuz ve çocuklarımız için bir oyun odası bulunmakta. Ahşap boyama,iğne oyası,kurdela nakışı ve her türlü el sanatları ile ilgili kurslarımız olacak. Başvurularımız halen devam etmekte. Yunusemre Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Çerçi, hanımların sosyal hayatta daha aktif olmaları için hanımlara yönelik lokaller açmaya devam edecek. O lokallerden biri olan Yeni Mahalle Hanımlar Lokalimizde çok yakında faaliyete geçerek hanımlarımıza hizmet vermiş olacak. Lokalimize bütün bayanlarımızı bekliyoruz."diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni Mahalle Hanımlar Lokali Hizmete Açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN