Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Trafik Zabıta Ekiplerinden Sıkı Denetim

Giriş Tarihi: 4.7.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 09:09
Trafik Zabıta Ekiplerinden Sıkı Denetim
Salihli Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Motorlu Trafik Zabıta ekipleri Salihli’de yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu cadde ve sokaklarda 15 dakikalık süreli otopark uygulamasını ihlal eden sürücüleri uyararak cezai işlem uyguluyor.
Salihli Belediyesi tarafından 14 Mayıs 2015 tarihinde Turan Caddesi ve İrfan Sokak’ta (Dutlu Sokak) yaya ve araç trafiğinin daha düzenli sağlanabilmesi amacıyla başlatılan 15 dakikalık süreli otopark uygulamasında denetimlerine devam ediyor. Yanlış park ederek trafik akışını engelleyen araçlarla ilgili çalışmalarını sürdüren Salihli Belediyesi Motorlu Trafik Zabıta Ekipleri, Turan Caddesi ve İrfan Sokak’ta (Dutlu Sokak) 15 dakikalık süreli otopark uygulamasını ihlal eden sürücüleri uyarıyor, gerektiği takdirde ise kabahatler kanununa göre 100 TL tutarında cezai işlem uyguluyor.
Motorlu Trafik Zabıta ekibinin denetimlerine her gün 3 motorla devam edeceğini belirten Salihli Belediyesi Zabıta Müdürü Mustafa Yıldırım, “Trafik zabıta ekibimiz Salihli’de Turan, Kurudere ve Orhaniye Caddeleri ile İrfan Sokak ve Sevgi Yolunda denetimlerini sürdürecek. Amacımız ceza yazmak değil halkımızın trafikte yaşadığı sorunları çözmek” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Trafik Zabıta Ekiplerinden Sıkı Denetim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN