Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CBÜ’lü Akademisyene En İyi Sunum Ödülü

Giriş Tarihi: 10.7.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 23:57
CBÜ’lü Akademisyene En İyi Sunum Ödülü
Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tülün Öztürk 30. Avrupa Kardiyo-Torasik Anesteziyologlar Kongresi’nde “En İyi Poster Sunumu” dalında birincilik ödül aldı.
Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tülün Öztürk, 24-26 Haziran 2015 tarihlerinde İsveç’in Göteborg şehrinde yapılan 30. Avrupa Kardiyo-Torasik Anesteziyologlar Kongresi’nde, "Effects of Acute vs Chronic Atenolol on Intestinal Ischemia and Reperfusion Injury in Hypercholesterolemic Rats (Hiperkolosterolemik Ratlarda Akut ve Kronik Atenololun Barsak İskemi ve Reperfüzyon Hasarı Üzerine Etkileri) Öztürk T, Vural K, Tuğlular İ, Var A, Kurdal T, Aydemir I, Şengel A” adlı sunumuyla, ‘En İyi Poster Sunumu’ dalında birincilik ödülü aldı.
Rektör Prof. Dr. A. Kemal Çelebi, Doç. Dr. Tülün Öztürk’ü makamında kabul etti. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bilal Gümüş’ün de yer aldığı ziyarette, “Bu önemli başarı nedeniyle değerli öğretim üyemiz Doç. Dr. Tülün Öztürk’ü, Tıp Fakültemiz Klinik ve Temel Bilimler Bölümleri akademisyenlerimizi tebrik ediyorum. Hedefimiz, bu tarz akademik başarıların artarak devam etmesidir. Biz öğretim üyelerimize şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da çalışmalarında her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CBÜ’lü Akademisyene En İyi Sunum Ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN