Kırkağaç’ta Üreticinin Yüzünü Güldüren Hizmet

Giriş Tarihi: 14.7.2015 13:18 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Kırkağaç’ta Üreticinin Yüzünü Güldüren Hizmet
Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç’ta Karakurt Mahallesi’nde atıl durumda bulunan hal depolarını yenileyerek hizmete açtı. Hal içerisinde bulunan 10 adet işyeri modern görünüme kavuşturularak, üreticilerin hizmetine sunuldu.
İlçelerde atıl durumda olan hal depolarını yenilemeye devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda Kırktağaç’ın Karakurt Mahallesi’nde bulunan hal içerisinde 10 adet işyerini yeniden hizmete soktu. Büyükşehir Belediyesi Haller Şube Müdürlüğü olarak dört ilçede, altı ayrı noktada bu çalışmayı yürüttüklerini ifade eden Haller Şube Müdürü Ferda Türker, Karakurt’u bu çalışmanı içerisine dâhil ettiklerini söyledi. Kırkağaç’ta bulunan hal depolarını Büyükşehir Belediyesi’ne devrolduğunu hatırlatan Türker, “Hal depoları bize devrolduğunda burada bulunan on adet işyeri atıl ve kullanılamaz durumdaydı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda burada kısa sürede çalışmaları tamamladık. Modern görünüme kavuşturduğumuz işyerlerini üreticilerimizin hizmetine sunduk” dedi.
Karakurt Mahallesi’nde baştan sona yenilenen hal binası nedeniyle üreticinin de memnun olduğunu ifade eden Haller Şube Müdürü Ferda Türker, “Yenilenen işyerleri sayesinde artık üreticilerimiz ürünlerini değerinde ve kanun çerçevesinde pazarlayabilecekler. Hal işi ile ilgilenen tüccarlar modern depolardan faydalanacaklar. Kırkağaç ilçemize hayırlı olsun” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırkağaç’ta Üreticinin Yüzünü Güldüren Hizmet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN