Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yaz Kurslarına Büyük İlgi

Giriş Tarihi: 24.7.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 24.7.2015 11:58
Yaz Kurslarına Büyük İlgi
Kula İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kula Halk Eğitim Merkezi ve Kula Gençlik Merkezi tarafından ortaklaşa düzenlenen yaz kurslarına öğrenciler ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterildi.
Kula Halk Eğitim Merkezi Müdürü Adem Sümen, açılan kursların sabahçı ve öğlenci olarak gruplar halinde devam ettiğini belirterek, "2014-2015 eğitim öğretim yılının sona ermesi ile birlikte sona eren eğitim öğretim yılını, öğrencilerin boş vakitlerinde verimli geçirmeleri için Müzik, Diksiyon, İngilizce, Masa Tenisi, Resim, İşaret Dili gibi kurslar açıldı. Öğrencilere yönelik olan bu kurslara geçen senelere oranla bu sene katılım oldukça yoğun. Öğrencilerimizin bu denli istekli olmaları bizleri çok mutlu ediyor." dedi.
Gençlik Merkezi tarafından açılan Kick Box, Satranç, Voleybol ve Basketbol kurslarının da devam ettiğini kaydeden Sümen, "Bu kurslarımıza da katılımlar yeterince yüksek. Ayrıca, Sadece öğrencilerimize yönelik olmayan Pazarlama kursumuz var. Hem öğrenciler hem de vatandaşlarımızı pazarlama kursuna katılabilirler. Devam eden kurslarımıza katılmak isteyen öğrenciler ve vatandaşlar, Halk Eğitim Merkezimize başvurarak katılabilirler." diye konuştu.
Kula Halk Eğitim Merkezi Müdürü Adem Sümen, kursların ücretsiz olduğunu belirterek temmuz ayında başlayan kursların ağustos ayının sonunda biteceğini ve kursların sonunda yapılacak olan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerin verileceğini bildirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaz Kurslarına Büyük İlgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN