Sarıgöl’de Teröre Lanet Yağdı

Giriş Tarihi: 13.10.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 13.10.2015 12:57
Sarıgöl’de Teröre Lanet Yağdı
Ankara’da 10 Ekim günü ’Emek, Barış ve Demokrasi Mitingi’ için toplanan kalabalığa düzenlenen terör saldırısı Sarıgöl’de lanetlendi.
Sarıgöl Eğitim-Sen tarafından düzenlenen basın açıklamasına Sarıgöl Eğitim-Sen Şubesi, Sarıgöl DİSK, DESK’e üye olan sendikaların üyeleri, Sarıgöl CHP İlçe Başkanı Ahmet Akşehir ve ilçe yönetimi, sivil toplum kuruluşları ile vatandaşlar katıldı. Ankara’da terör saldırısıyla ölen vatandaşlar için bir dakikalık saygı duruşunun ardından basın açıklaması yapan Sarıgöl Eğitim-Sen Şubesi Başkanı Muttalip Özcan şunları söyledi:
"’Acımız büyük, yaralarımız derindir. Katiller ve arkasındakiler bulunana kadar bize rahat yok. Katliamın sorumluları hesap verene kadar susmayacağız, yılmayacağız ve asla affetmeyeceğiz.Hepimizin başı sağ olsun. Bütün vahşetinize, bütün şiddetinize, bütün katliamlarınıza rağmen eşit, özgür, demokratik bir ülkede bir arada yaşamı ve barışı savunmaktan asla vazgeçmeyeceğiz.’’
Basın açıklamasının ardından topluluk ellerinde pankartlarla ’’Baskılar bizi yıldıramaz’’sloganları atarak olaysız bir şekilde dağıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sarıgöl’de Teröre Lanet Yağdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN