Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Üçü bir arada proje

Son dönemde hayata geçirdiği projelerle adını duyuran Yedsa İnşaat tarafından Bursa'nın gelişen bölgesi Nilüfer Ertuğrul, Özlüce ve Altınşehir'de birbirinden lüks 3 farklı proje satışa sunuldu

Giriş Tarihi: 12.10.2014
Üçü bir arada proje
10 yılı aşan tecrübesiyle nitelikli projelere imzasını atan Yedsa İnşaat, bunlara bir yenisini daha ekliyor. Şirketin genel müdürü Serkan Savu müşterilerine "Ayrıcalıklı yaşama adım atın" sloganıyla hayatlarını tümüyle değiştirecek ve kendilerini güvende hissedecekleri projeleri sunduklarını bu bağlamda güvenli, ferah, kaliteli, lüks ve sosyal imkanları açısından zengin konutlar oluşturduklarını belirtti. Projeleri hakkında detaylı bilgi veren Savu, lokasyonu ile dikkat çeken projeleri Salusvizyon'da yaşamın başladığını ellerinde sadece 2 dairenin kaldığını, Salusklasik'in ise 2015 ortalarına doğru teslim edileceğini, 5,5 dönüm alan üzerinde, 2 blokta toplam 66 konut ve 16 iş yeri olarak inşa edildiğini belirtti. Proje zengin sosyal alanları, kapalı otoparklarıyla toplam 20 bin metrekarenin üzerinde kapalı alana sahip. 3+1, 4+1 ve çatı dubleks daire seçenkeleri bulunan Salusklasik'te yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, fitness center, çocuk oyun parkı, yeşil alan ve kapalı otopark gibi imkanlarında bulunduğunu söyleyen Savu, yapımına başladıkları Saluspark II'de ise toplamda 64 dairenin yer aldığını yüzme havuzu, çocuk havuzu, vitamin bar, fitness center, çocuk oyun parkı, basketbol sahası, kapalı otopark, çevre düzenlemesi ve güvenlik gibi tüm detayların düşünüldüğünü söyledi. 2 blok 56 daireden oluşan ilk etabı tamamlanan Saluspark I projesinin ikinci etabının çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

DEPREME KARŞI GÜVENLİ YAPILAR
Bütün projelerinde depreme karşı ekstra yatırım yaparak güvenli yapılar inşa ettiklerini belirten Yedsa İnşaat Genel Müdürü Serkan Savu kazık sistemi ile zemin güçlendirme işlemini firma olarak bir standart haline getirdiklerini kaydetti.

DÜKKâNLARIYLA DA İDDİALI
Depreme dayanıklılığı ve kaliteli yaşam alanları kurma ilkesiyle yükselişini sürdüren Yedsa İnşaat, konuttaki iddiasını projelerinde yer verdiği dükkanlarında da gösteriyor. Salusklasik'te yer alan 16 mağazada konut sakinleri aradığı her şeyi bulabilecek. Yaşamdan zevk alanların seçkin bir buluşma noktası olarak konumlandırılan ticaret merkezimiz, potansiyeli ile tüm yatırımcıları heyecanlandıracak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Üçü bir arada proje
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN