Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Spor kenti Osmangazi

Giriş Tarihi: 16.11.2014
Spor kenti Osmangazi

Osmangazi Belediyesi'nin spor projeleri bir bir hayata geçiyor. "Sporla Gelişen , Sağlıklı Yetişen Nesiller" projesi kapsamında yaptırılan 16 spor tesisinden biri Altınova Spor Kompleksi hizmete açıldı

'nın Osmangazi Belediyesi 16 yeni spor tesisini Bursa'ya kazandırmaya hazırlanıyor. Bu tesislerinden biri olan ve yapımı tamamlanan Altınova Spor Tesisi, iki adet futbol sahası, soyunma odaları, yönetim binası, kafeterya, fitness alanı, çocuk oyun alanı ve koşu yolları ile birlikte hizmete açıldı. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, "Sporla Gelişen Bursa, Sağlıklı Yetişen Nesiller" projesi kapsamında yeni tesisleri hayate geçirdiklerini belirterek "Belediyecilik vizyonu olarak, insanı, şehri ve demokrasiyi temel aldık. Bu çerçevede çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yeni bir proje ve hizmet ortaya koyacakken, yatırım yapacağımız bölgede yaşayan vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alıyoruz. Demokrasinin gereği olarak vatandaşlarımızla fikir alışverişi yaparak hizmetlerimizi üretiyoruz. Tabandan destek alarak hizmetler yaptığımız için, ortaya doğru ve güzel yatırımlar çıkıyor. Altınova Spor Tesisi de bu güzel hizmetlerimizden biri olarak ortaya çıktı" dedi.

SAĞLIKLI NESİLLER YETİŞECEK

Altınova Mahallesi'nde konutların sanayiyle iç içe girmiş bir bölge olduğunu dile getiren Başkan Dündar, gençlerin sosyal hayatına katkıda bulunmak adına Altınova Spor Tesisi'ni bölgeye kazandırdıklarını ifade etti. Başkan Dündar "Bu tesis, gençlerin sadece futbol oynadığı bir mekân olmayacak. Burası bir eğitim merkezi olacak. Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Bu bilinçle Osmangazi'nin dört bir yanında spor tesisleri inşa ediyoruz. Boş vakitlerini spor tesislerinde geçiren sağlıklı bir nesille, geleceğe yürümek istiyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Spor kenti Osmangazi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN