Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dünya otellerini giydiriyorlar

36 yıllık Bursa firması Modaslan Giyim Tekstil, dünyada ve Türkiye'de marka olan otellerin personel kıyafetlerini dikerek kentin gururu oldu

Giriş Tarihi: 5.4.2015
Dünya otellerini giydiriyorlar
Bursa'da 1979'da ticari faaliyetlerine Setbaşı'nda başlayan Modaslan Giyim Tekstil, iş kıyafetleri konusunda Türkiye'nin ve dünyanın aradığı öncü firmaların başında geliyor. 25 ülkeye iş kıyafetleri ihracatı yapan Modaslan Giyim Tekstil, marka otellerin personel kıyafetlerini dikerek kalitesini bir kez daha ispatladı. 120 çalışanı bulunan Modaslan Giyim Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Ağılönü, aile şirketi olmanın da avantajıyla 36 yıldan buyana kalite ve güven odaklı hizmetleriyle aranılan isim olduklarını söyledi. Otellerle uzun soluklu işbirliği içinde olduklarının altını çizen Hüseyin Ağılönü "Birçok otel ile 15-20 yıldan buyana çalışıyoruz. Bu da müşteri memnuniyetinin boyutunu ortaya koyuyor. Dünyada 25 ülkeye ihracat yapıyoruz. Bu ülkelerden Almanya, Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Kuveyt, Katar, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya gibi birçok ülke var" diye konuştu.

KENDİMİZİ SÜREKLİ GELİŞTİRİYORUZ'
Teknolojinin gereksinimlerine ayak uydurarak makine anlamında sürekli kendilerini geliştirdiklerini ifade eden Hüseyin Ağılönü başarı sırlarını şöyle anlattı: "Gerek dikim, gerek model, gerekse makina anlamında kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Çünkü her otelin kendine göre modelleri var. Bu modelleri en iyi şekilde iş kıyafetlerine işleyip teslim ediyorsunuz. İş kıyafetleri çok yıpranan kıyafetler olduğu için dayanıklılık önemli. Kıyafetlerin uzun süre kullanılması çok önemli. Asgari hata ile üretim yapıyoruz. Bu da Bursalı bir firma olarak bizi gururlandırıyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünya otellerini giydiriyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN