Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bursaspor'da iki rakibe sürpriz görev

Yeniden Bursaspor başkanı seçilen Recep Bölükbaşı, diğer iki başkan adayı Cüneyt Özkan ve Mesut Mestan'a kulüpte önemli görevler vereceğini açıkladı

Giriş Tarihi: 24.5.2015
Bursaspor'da iki rakibe sürpriz görev
Bursaspor 51. Olağan kongresini geride bıraktı. Bir hayli çekişmeli geçen kongrede Mevcut başkan Recep Bölükbaşı son 3 sandıkta en yakın rakibine 150 oy fark atarak Bursaspor'a yeniden başkan olarak seçildi. Görev gelir gelmez ilk icraat olarak seçim yarışına girdiği diğer iki başkan adayı Cüneyt Özkan ile seçimden birkaç gün önce adaylıktan çekilen Mesut Mestan' a kulüp içerisinde önemli görevler vereceğini açıklayan Bölükbaşı kafaları karıştırdı. Tüm Bursaspor kamuoyu bu görevlendirmenin nasıl olacağını merak ettiği sırada Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı şok bir kararla AR-GE grup başkanı olarak kongredeki başkan adaylarından Cüneyt Özkan'ın Başkan danışmanı olarak ta yarıştan son anda çekilen Mesut Mestan'ı görevlendirdiğini açıkladı. Yönetim kurulunda görev dağılımı gerçekleştiren Bölükbaşı Basın sözcülüğünü yeniden kendisinin üstlendiğini dile getirdi.

CAMİA MERAKTA

Seçim döneminde birbirlerini yerden yere vurdukları halde aynı çatı altında görev yapmaya hazırlanan bu üç ismin nasıl uyumlu şekilde çalışacağı kafalarda soru işaretleri bıraktı. Bölükbaşı 2014'teki seçimde Mesut Mestan için, "Soruşturmalara adı karışan, başkanımız İbrahim Yazıcı'yı hapse gönderen bir başkan adayının Bursaspor'a başkan olmasını hazmedemiyorum" ifadelerini kullanmıştı. Recep Bölükbaşı Cüneyt Özkan hakkında da aynı seçimde, "O arkadaşımız geçen seçimde bir siyasi partinin belediye başkan adayıydı. Burası siyaset yeri değil" demişti. Camia, seçim döneminde birbirlerini yerden yere vuran üç ismin nasıl bir arada çalışacağını merak ediyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bursaspor'da iki rakibe sürpriz görev
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN