Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Timsah'ın da 'FM'i oldu

Bursaspor FM yayın hayatına başladı. Radyonun ilk canlı yayın konuğu olan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, "Bursaspor FM sayesinde taraftarımızla daha çok şeyi paylaşma şansı bulacağız" dedi

Giriş Tarihi: 4.10.2015
Timsah'ın da 'FM'i oldu
Bursaspor FM Radyo, bugün itibariyle 99.3 radyo frekansı ve www.bursaspor.fm internet adresi üzerinden yayın hayatına başladı. Açılışın ardından radyonun ilk canlı yayın konuğu olan teknik direktör Ertuğrul Sağlam, "Bundan sonraki süreçte camiamız ile Bursaspor'u seven herkes ile hep beraber el ele olacağız. Bursaspor FM sayesinde taraftarımızla daha çok şeyi paylaşma şansı bulacağız" dedi. Bursaspor FM Radyo, yayın hayatına başladı. A��ılışa Başkan Recep Bölükbaşı, Yönetim Kurulu Üyeleri Prof.Dr. Nihat Sapan, Kemal Güler, Ahmet Eraslan, Ahmet Bozdemir, Necmettin Kocaman, Halil Özyürek, Konuralp Yeşil, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Vali Yardımcısı Ahmet Hikmet Şahin, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Karlık, Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç ve Divan Başkanlık Kurulu Yazmanı Haluk Sivri katıldı. Radyonun açılış kurdelasını Bölükbaşı, Şahin, Karlık ve Sevinç ile birlikte kesti. Açılışın ardından Bölükbaşı ve Sağlam, Bursaspor FM'in ilk canlı yayın konuğu oldu.

BÖLÜKBAŞI: CAMİAMIZ HER ANLAMDA BÜYÜYOR

Başkan Recep Bölükbaşı, Bursaspor FM'in açılışıyla gurur duyduklarını, takımın her geçen gün kurumsallaştığını ve büyüdüğünü ifade etti. Bölükbaşı, "İnşallah 1 buçuk ay içerisinde Timsah Arena'da beraber olacağız. Bursaspor FM'inde başkanlığımda kurulması çok anlamlı. Geçen dönemde Bursaspor Basketbol takımını kurduk. Bunu neden söylüyorum? Bursaspor artık eski Bursaspor değil. Her geçen gün büyüyoruz. Bütçesiyle, camiasıyla, tesisleriyle büyüyor. Bugün o kadar gururluyuz ki, İstanbul kulüpleri dışında Bursaspor'un da televizyonu var. Ancak sadece Fenerbahçe'nin radyosu var. Büyümek ve kurumsallaşma böyle oluyor. Bunu hemen yapmak isterdik, ama bir süreci var. İnanıyorum ki birlik beraberlik içerisinde olduğumuz sürece Bursaspor, Türkiye'yi de geçecektir, Avrupa'yı da geçecektir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Timsah'ın da 'FM'i oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN