Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yatırımın yeni adresi

Osmangazi'de kentsel dönüşüm projeleri tüm hızıyla sürüyor. Başkan Mustafa Dündar Demiryolualtı'nın yeni cazibe merkezi olacağı ifade etti

Giriş Tarihi: 20.12.2015
Yatırımın yeni adresi
Bursa'da 10 farklı noktada kentsel dönüşüm çalışmaları yürüten Osmangazi Belediyesi, Demiryolualtı olarak bilinen bölgenin yeni cazibe merkezi olması yönünde çalışmalara başladı. Bursalı müteahhitlere seslenen Osmangazi Belediye başkanı Mustafa Dündar, Demiryolualtı'nın inşaat sektöründe yeni cazibe merkezi olacağının sinyallerini verdi.

5 YIL İÇİNDE DEĞİŞECEK

Başkan Dündar, Soğanlı Kentsel Dönüşüm projesinin ardından hayata geçirecekleri Kent Meydanı Kentsel Dönüşüm Projesi ile birlikte Demiryolualtı olarak bilinen bölgenin, en geç 5-10 yıl içerisinde çok ciddi bir gelişme göstereceğini ifade etti. Başkan Dündar, "Buradan sektör temsilcilerine sesleniyorum. Bu bölge, Bursa'nın en değerli bölgesi. Demiryolualtı olarak bilinen bu bölgede 2 bin metrekarelik yer toplayan bize gelsin. Biz, gerekeni yapmaya hazırız" diye konuştu.

SIRADA KENT MEYDANI VAR

Soğanlı ile birlikte projesi tamamlanan Demirkapı projesinin de kısa süre içerisinde start alacağını belirten Başkan Dündar, "İkinci en büyük projemiz, belediyenin önünden AVM'ye kadar olan bölümü kapsayan, kente yepyeni bir vizyon kazandıracak Kent Meydanı Projesi. 2016 sonuna kadar bu kamulaştırma işlemlerini tamamlayıp projenin startını vermeyi planlıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yatırımın yeni adresi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN