Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Karacabey A'dan Z'ye değişiyor

Yaklaşık 2 yıl önce başlayan değişim, ilçe halkının da özverisiyle devam ediyor. İlçede, çevre ve temizlikten, sosyal hizmetlere kadar tüm alanlarda çalışmalar hızlandırıldı

Giriş Tarihi: 10.1.2016
Karacabey A'dan Z'ye değişiyor
Göreve geldiği 2014'te ilçenin gelişimi için kendisine bir hedef koyan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan "Güzellikler Şehri Karacabey" sloganıyla başladığı çalışmaları kararlılıkla sürdürüyor. Karacabey'i, içerisinde yaşayan tüm sakinleriyle mutlu ve huzurlu bir kent haline dönüştürmek istediklerini belirten Özkan, yeni yıl ile birlikte tüm alanlarda çalışmalara hız verildiğini belirtti. Sağlık alanından, sosyal projelere, çevre ve mimariden tüm hizmetlere kadar ilçede büyük bir değişim yaşandığını vurgulayan Ali Özkan, bu gelişimde en büyük pay sahibinin merkezi hükümet olduğunu söyledi. Özkan, "İlçemiz çok uzun yıllardan sonra son derece modern ve büyük bir hastaneye kavuştu. Sağlık alanında yapılan büyük devrimden tüm ilçelerde olduğu gibi Karacabey ilçemiz de faydalandı. Bunun dışında yine hükümetimizin en büyük projelerinden biri olan İstanbul İzmir otoyol projesi şimdiden ilçemize ayrı bir değer kazandırdı. Cadde ve sokak düzenlemelerimiz, park ve bahçelerdeki büyük dönüşüm, Sosyal tesis alanlarımız ve tüm insan odaklı hizmetlerimiz aynı güçle devam edecek" dedi.

PROJELER DESTEK GÖRÜYOR
İlçenin gelişimi için bir çok alanda yeni projeler geliştirdiklerini belirten Başkan Özkan, projelerinin başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm ilgili makamlarda destek gördüğünü söyledi Özkan, "Geliştirdiğimiz projelerimizi hayata geçirmek adına ciddi adımlar atarak bunları ilgili makamlara götürüyoruz. Başta Büyükşehir belediyemiz olmak üzere tüm kurumlar vatandaşımız adına ürettiğimiz bu projelere destek veriyor. Hizmet anlayışının ikinci plana itildiği projelerin raflarda tozlandığı o günler artık eskilerde kaldı" diye konuştu.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Karacabey A'dan Z'ye değişiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN