Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Evimiz Kocaeli'de 10 yıl sıfır faiz

Giriş Tarihi: 24.1.2016
Evimiz Kocaeli'de 10 yıl sıfır faiz

Pekdemir İnşaat'ın gurur projesi Evimiz Kocaeli'de başlattığı kış kampanyası yoğun ilgi görüyor. Tüketiciye büyük avantaj sağlayan "10 Yıl Sıfır Faiz" sloganıyla başlatılan kampanyada ödemeler 6 ya da 10 yılda sıfır faizle yapılıyor

Evimiz Kocaeli'deki yaşamın bir parçası olmak isteyenleri, kira öder gibi ev sahibi yapabilecek bu çok özel ödeme modeli tüketicilerden yoğun talep görüyor. Pekdemir İnşaat'ın inanması güç ödeme planında, konuta bugün ödediğiniz fiyat ile 10 yılın sonunda ödediğiniz fiyat aynı olacak. 936 konutluk Kocaeli'nin en büyük markalı konut projesinde dairelerin yüzde 90'ının satışı tamamlandı ve konut sahiplerine teslim edildi. Geriye kalan yüzde 10'luk bölüm için başlatılan kampanyada yeni evinize hemen taşınabilecek ve bu kusursuz yaşamın bir parçası olabileceksiniz. Bu yıl 72'nci yaşını kutlayan, Türkiye'nin en köklü, Kocaeli'nin en saygın inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat'ın geliştirdiği Evimiz Kocaeli projesinde yaşam başladı. Kocaeli'nin en büyük markalı konut projesinde sınırlı bir süre için başlatılan kış kampanyası yoğun ilgi görüyor. Bu kampanya kapsamında, Evimiz Kocaeli'de ev sahibi olmak isteyenlere çok büyük avantaj sağlayan bu ödeme modeli ile 6 ya da 10 yılda sıfır faiz ödeniyor. "10 Yıl Sıfır Faiz" sloganlı kampanyada, ev sahibi olmak isteyenler, seçtikleri ödeme modeline göre 6 ya da 10 yıl boyunca hiç faiz ödemeyecekler, üstelik yeni evlerine hemen taşınabilecekler. Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, Kocaeli'nde ilk defa bu kadar iddialı bir kampanyanın yapıldığını ifade etti. Pekdemir, ödeme planının detayları hakkında bilgi verdi,"Ev bedelinin yarısını peşinat olarak verdiğinizde kalan kısmı için 10 yıl sıfır faiz fırsatından yararlanabiliyorsunuz. Örneğin 212 bin TL değerinde 3+1 bir dairede 106 bin TL peşinat verdiğinizde, kalan 106.000 TL için 10 yılda 880 TL gibi çok cazip, o dairenin kira bedeli kadar bir taksit ödüyorsunuz, 10 yıl sonra da o daireye 212.000 TL ödemiş oluyorsunuz yani hiç faiz maliyeti ödemiyorsunuz ve üstelik daireniz her geçen gün kat kat değerleniyor" dedi.

AZ PEŞİNATLA EV SAHİBİ OLUNUYOR
Pekdemir'in gücünü kullanarak ürettikleri 6 ve 10 yıl sıfır faizli kredi modelinin yatırımcılar için de müthiş bir fırsat olduğunu ve hatta peşinat kısmı için de bazı kolaylıklar yapılacağını belirten Pekdemir, sözlerini şöyle sürdürdü: "Daha az peşinatı olanlar için de yüzde 30 peşinat verdikleri takdirde 6 yıl sıfır faiz fırsatı da sunuyoruz. 6 ya da 10 yıl sıfır faizli ödeme modelinin dışında, peşinat kısmında zorluk çekenler için de piyasanın çok altında faiz oranları bulunuyor. Pekdemir kalitesine sahip bir konuta ve yaşam alanına ekonomik koşullarda sahip olmak isteyenlerin önünde kaçırılmayacak bir fırsat var." Sadece ev sahibi olmak değil, güvenlikli ve kusursuz bir yaşamın parçası olmak için her türlü sosyal donatının düşünüldüğü projede fitness salonu, market, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, basketbol sahaları da bulunmaktadır. Çok yakın zaman sonra açılacak olan restoran da Evimiz Kocaeli sitesi sakinlerine hizmet vermeye başlayacaktır.Zamanında teslim politikasına büyük önem verdiklerini ifade eden Mert Pekdemir, "Projenin inşaatı tam söz verdiğimiz günde, 1 gün bile gecikmeden tamamlandı ve konut sahiplerimize teslim edildi. Kocaeli halkının yakından bildiği gibi, bugüne kadar tüm projelerini, hiçbir gecikme olmadan zamanında teslim etmiş bir şirketiz. Evimiz Kocaeli'ni de taahhüt ettiğimiz gibi, 1 Temmuz 2015'te tamamladık ve sahiplerine teslim ettik.Yaşamın başladığı, Pekdemir kalitesinin olduğu bu yaşamın bir parçası olmak isteyenler geç kalmasın" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evimiz Kocaeli'de 10 yıl sıfır faiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN