Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öğretir'den etkili iletişimin anahtarı

atv Ana Haber Bülteni sunucusu Cem Öğretir, İnegöl Belediyesi'nin ocak ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında bir iletişim semineri verdi. Öğretir, iletişimde konuşmanın ve beden dilinin önemine vurgu yaptı

Giriş Tarihi: 7.2.2016
Öğretir'den etkili iletişimin anahtarı
İnegöl Belediyesi tarafından düzenlenen beden dili, diksiyon ve etkili iletişim semineri Mobilya Müzesi Konferans Salonu'nda düzenlendi. atv Ana Haber Bülteni sunucusu Cem Öğretir, 4 saat süresince katılımcılara etkili iletişimin ip uçlarını anlattı. Etkili konuşma ve diksiyon konusunda çarpıcı örnekler ile sunum yapan ünlü spiker, insanlarla iletişimde konuşmanın ve beden dilinin önemine vurgu yaptı. Katılımcılarla etkili bir iletişim kurarak seminerin öğretici ve eğlenceli olmasını sağlayan Öğretir, "Etkili konuşma becerisi ile kendinizi daha iyi ifade edebilir, kişileri ikna etme yeteneği kazanabilirsiniz. Karşınızdakinin vücut hareketlerine bakarak aklından geçenleri okumanız mümkün. Duygu ve düşüncüleri çözümlemek, insanları doğru tanımak, tuzağa düşmemek, yalanı ortaya çıkarmak için beden dilini bilmeniz yeterlidir" dedi.

KAHKAHAYA BOĞDU
Ünlü haber spikeri Cem Öğretir, katılımcılara sertifikalı beden dili, diksiyon ve etkili iletişim semineri verdi. İnegöl halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan Cem Öğretir, 4 saat süren eğitim seminerinde katılımcılara etkili iletişimin temelini oluşturan kendine güvenme konusunda bilgiler verdi. Program sonunda ise ünlü haber sunucusunun hayranları bu kez fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Cem Öğretir, selfie çubuğuyla çektiği fotoğrafları sosyal medya sayfasından paylaşacağını söyledi.

KATILIMCILARA SERTİFİKA
Seminer sırasında Cem Öğretir'in ekibi tarafından katılımcıların isim ve iletişim bilgileri alındı. Katılımcılara Cem Öğretir imzalı iletişim semineri sertifikaları hazırlanacağı belirtildi. Seminer sonunda İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Alper Taban, Cem Öğretir'e plaket takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğretir'den etkili iletişimin anahtarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN