Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Orhaneli spor şehri olacak

Giriş Tarihi: 21.2.2016
Orhaneli spor şehri olacak
Dünya Beşiktaşlılar Topluluğu, tarafından organize edilen Spor Şehirleri Toplantılarının sonuncusu Orhaneli'de yapıldı. Orhaneli Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Taner Ay'ın girişimleri ile İbrahim Hüsniye Çağlayan Konferans Salonunda gerçekleştirilen organizasyona, İstanbul Beşiktaşlılar Derneği Kurucusu ve Dünya Beşiktaşlılar Topluluğu Genel Sekreteri Cüneyt Doğan, Spor Ülkesi Türkiye Projesi Koordinasyon Kurulu Üyeleri Faruk Bayır, Didem Farley, Gülnur Özdemir ve Bursa Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Cengiz Ulus katıldı.

DOĞASI SPORA UYGUN

Projeye ilişkin sunumun yapıldığı toplantıda ayrıca Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tayır, Beden Eğitimi öğretmenleri ve antranörler katılırken Orhaneli halkı, Siyasi Parti temsilcileri, öğrenciler ve çeşitli Sivil Toplum Örgütleri yoğun ilgi gösterdi. Toplantıda konuşan Proje Koordinasyon Üyelerinden Faruk Bayır, Orhaneli'nin doğal bir spor kompleksi olduğuna değinerek, temiz havası, ormanı, yaylası ve kanyonu ile zengin bir altyapıya sahip Orhaneli'nin dünya çapında sporcular yetiştirmek için son derece uygun bir merkez olacağını kaydetti.

"DESTEĞE HAZIRIZ"
Toplantıda söz alan Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu ise, projeyi ilk duyduğunda heyecanlandığını ve her konuda desteğe hazır olduklarını kaydetti. Orhaneli gibi Dağ yöresi insanının başarıya aç bir topluluk olduğuna vurgu yapan Tatlıoğlu, disipline edilmiş uygulamalarla dünya çapında başarı yakalayacak potansiyele sahip olduklarını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Orhaneli spor şehri olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN