Biaport Zafer'de satışlar başladı

Sektörün öncülerinden Özçeliksan'ın inşa ettiği Biaport Zafer Projesi görücüye çıktı. Proje, Yıldırım ve Osmangazi'deki kentsel dönüşüme de örnek oldu

Giriş Tarihi: 28.2.2016
Biaport Zafer'de satışlar başladı
Bursa'daki inşaat sektörünün önde gelen şirketlerinden Özçeliksan İnşaat'ın yaptığı, kentsel dönüşüme de örnek teşkil eden Biaport Zafer Projesi, Bursa'ya büyük değer katacak. Sosyal donatı alanları, açık, kapalı otopark, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kameralı güvenlik, merkezi uydu sistemi ve saunasıyla yepyeni bir yaşam alanı olan Biaport Zafer'de satışlar başladı.

HERKESE UYGUN YAŞAM ALANI

Bursa'nın özellikle Yıldırım ve Osmangazi'de yeniden yapılanmaya büyük ihtiyaç duyduğunu ifade eden Özçeliksan İnşaat Yön. Krl. Bşk. Osman Çelik, Özçeliksan İnşaat olarak Bursa'nın tam kalbinde yeni yapılan belediye sarayının hemen altında Zafer Mahallesi'nde 42 adet eski binanın yıkılması ile kazanılan 6 bin 730 metrekare alan üzerinde Biaport Zafer'i inşaat ettiklerini ifade etti. 15 katlı 2 blokta 180 adet dairenin yer aldığı Biaport Zafer projesi 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks daire tipleri ile herkese uygun bir yaşam alanı ve ticari alanları sunduklarını söyleyen Çelik daire büyüklüklerinin ise 90 ila 350 metrekare arasında olduğunu belirtti.

SIRADIŞI BİR PROJE OLACAK
Çelik
"Bir yaşam alanının nasıl olması gerektiğini düşlerken, Biaport Zafer sakinlerinin isteklerini de göz önüne aldık" dedi. Aileniz ile huzur içinde yaşayacağınız, ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz , konforun ve lüksün her metrekaraye sindiği bir proje hazırladıklarını belirten Çelik, Bursa'nın kalbinde yükselen "Biaport Zafer , aklınızdan geçenleri hayata geçirecek" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Biaport Zafer'de satışlar başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN