Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Güven ve konforun yeni adı: Salusklasik

10 yılı aşkın süredir ekonomik olduğu kadar depreme dayanıklı konutlar üreten Yedsa İnşaat'ın projesi Salusklasik, güvenli oluşu kadar göz alıcı mimarisiyle de tercih ediliyor

Giriş Tarihi: 28.2.2016
Güven ve konforun yeni adı: Salusklasik
Yedsa İnşaat'ın, Bursa'nın gelişen bölgesi Nilüfer Altınşehir'de inşa ettiği Salusklasik'te yaşam başlıyor. 68 daire ve 16 dükkândan oluşan Salusklasik, uygulanan fore kazık sistemi sayesinde güveninizi, göz alıcı mimarisi, merkezi konumu ve tüm aile fertlerinin bir şeyler bulabileceği sosyal imkânları ile şehir yaşamında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konforu bir arada sunarak da beğeninizi kazanacak. Salusklasik'te tasarımından üretim aşamasına kadar geçen tüm süreçlerde yaşam kalitelisi ve konforunu ön plana çıkardıklarını belirten Yedsa İnşaat Genel Müdürü Serkan Savu, 6 dönüm arazi üzerine toplam 22 bin metrekare kapalı alanda inşa ettikleri projede 68 daire (3+1 ve 4+1 normal daireler ve çatı dubleksleri) ile 16 dükkân bulunduğunu açıkladı.

DEPREME DAYANIKLI YAPILAR

Tüm projelerinde depreme dayanıklılığı ön planda tuttuklarını ifade eden Savu şu bilgileri verdi: "Bizim için hayati önem taşıyan fore kazık uygulaması. Yedsa inşaat bu uygulamayla 10 yılı aşkın süredir ekonomik olduğu kadar depreme dayanıklı konutlar üreterek hizmetini sürdürüyor. Bu kapsamda projenin inşa edileceği alanda yönetmeliklere uygun olarak zemin etütleri yapılıyor. Statik sistem bu etütler göz önüne alınarak oluşturuluyor. Mevcut zemin fore kazık sistemi ile iyileştirilerek bloklar altına 238 adet, çapı 70 cm, boyu 17 metre beton kazıklardan oluşan temel sistemi uygulanıyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güven ve konforun yeni adı: Salusklasik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN