Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sıfır faiz kampanyası telefonları kilitledi

Pekdemir İnşaat'ın 70'inci yıl gurur projesi Evimiz Kocaeli'nde başlattığı kampanyası yoğun ilgi görüyor. 10 yıl boyunca sıfır faizli krediyi içeren kampanya satış ofisinde yoğunluğa yol açtı

Giriş Tarihi: 6.3.2016
Sıfır faiz kampanyası telefonları kilitledi
Kocaeli'de daha önce yapılmamış, tüketiciye büyük avantaj sağlayan '10 Yıl Sıfır Faiz' sloganıyla Pekdemir İnşaat tarafından Evimiz Kocaeli'de projesi kapsamında başlatılan kampanyada ödemeler 6 ya da 10 yılda sıfır faizle yapılıyor. Evimiz Kocaeli'deki yaşamın bir parçası olmak isteyenleri, kira öder gibi ev sahibi yapabilecek bu çok özel ödeme modeli tüketicilerden yoğun talep görüyor.Pekdemir İnşaat'ın inanması güç ödeme planında, konuta bugün ödenen fiyatla 10 yılın sonunda ödenen fiyat aynı olacak. Konut satın alanlar evlerine hemen taşınabilecek. Örneğin 212 bin TL değerinde 3+1 bir dairede 106 bin TL peşinat veren yatırımcı, kalan 106 bin TL için 10 yılda 880 TL gibi çok cazip, o dairenin kira bedeli kadar bir taksit ödeyecek. 936 konutluk Kocaeli'nin en büyük markalı konut projesinin mimarı Pekdemir İnşaat bu yıl 72'nci yaşını kutluyor. Genel Müdürü Mert Pekdemir, geçtiğimiz günlerde başlatılan kampanya kapsamında bir açıklama yaparak değerlendirmelerde bulundu. Pekdemir, "70'inci yıl gurur projesi" olarak tanımladığı Evimiz Kocaeli projesinde, ev sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylık sağlayan bu çok avantajlı ödeme modeline gösterilen yoğun ilgiden memnun olduklarını, yoğun talep karşısında bazı günler telefonların kilitlendiğini, satış ofisinde bekleme sıraları oluştuğunu söyledi. Pekdemir İnşaat'ın kendi gücünü kullanarak Evimiz Kocaeli'de ev sahibi olmak isteyen herkese özel bir imkan sunmaya çalıştığını vurgulayan Pekdemir, "Ev sahibi olmak isteyenleri, yaşamın başladığı projeyi yerinde görmeye, örnek dairelerimizi gezmeye ve bu çok özel ödeme fırsatının detayları hakkında bilgi sahibi olmaya satış ofisimize davet ediyoruz" şeklinde konuştu. Sadece ev sahibi olmak değil, güvenlikli ve kusursuz bir yaşamın parçası olmak için her türlü sosyal donatının düşünüldüğü projede fitness salonu, market, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, basketbol sahaları da bulunmaktadır. Çok yakın zaman sonra açılacak olan restoran da Evimiz Kocaeli sitesi sakinlerine hizmet vermeye başlayacaktır" dedi.

ZAMANINDA TESLİM
Zamanında teslim politikasına büyük önem verdiklerini ifade eden Mert Pekdemir, "Projenin inşası tam söz verdiğimiz günde, 1 gün bile gecikmeden tamamlandı ve konut sahiplerimize teslim edildi. Kocaeli halkının yakından bildiği gibi, bugüne kadar tüm projelerini, hiçbir gecikme olmadan zamanında teslim etmiş bir şirketiz. Evimiz Kocaeli'ni de taahhüt ettiğimiz gibi, 1 Temmuz 2015 tarihinde tamamladık ve sahiplerine teslim ettik. Yaşamın başladığı, Pekdemir kalitesinin olduğu bu yaşamın bir parçası olmak isteyenler geç kalmasın" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sıfır faiz kampanyası telefonları kilitledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN