Türkiye'nin en iyi haber sitesi

lı mobilyacıya fahri hemşehrilik

ve ’nde bulunan mağazalarda İnegöl mobilyası satan lı iş adamına, İnegöl Belediyesi tarafından fahri hemşehrilik beratı verildi

Giriş Tarihi: 24.4.2016
Libyalı mobilyacıya fahri hemşehrilik
İnegöl mobilyasının ihracat yelpazesinin çeşitliliğine örnek teşkil eden lı mobilyacı Muhammed Hadi Muhammed Alyaser'e İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş tarafından fahri hemşehrilik beratı verildi. İnegöl mobilyasının geldiği noktanın kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Belediye Başkanı Alinur Aktaş "İnegöl mobilyasının ülkemiz sınırlarını aşarak dünya mobilya sektörü alanında geldiği yer ekonomik anlamda önemli bir başarı öyküsüdür" diye konuştu.

KRİZE RAĞMEN TİCARETİ SÜRDÜRDÜ
Dünyaya açılma noktasında güzel bir örnek teşkil eden ve 12 yıldır İnegöl mobilyası alışverişinde bulunan lı mobilyacı Muhammed Hadi Muhammed Alyaser'i konuk eden Başkan Aktaş, "Mobilyacı kardeşimizin hem Libya'da hem de 'nde mobilya mağazaları var. Aktif olarak 20'den fazla İnegöl Mobilya firmasının malını Libya ve Birleşik Arap Emirlikleri pazarı ile buluşturuyor. Bu anlamda İnegöl mobilyasına katkılarından dolayı Libyalı mobilyacı Alyaser'e huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. İnegöllü mobilya firmalarının Libya'daki ekonomik kriz nedeniyle 1-1,5 yıldır Libya pazarı ile çalışamadığı dönemde, Alyaser, İnegöl ile olan ticaretini hiçbir zaman durdurmadı. Ülkesindeki ekonomik krize rağmen Libyalı firmaların iç pazara döndüğü bir zamanda İnegöl'ü seçmesi Libya'daki diğer firmalara örnek oldu. Alyaser her ay mutlaka İnegöl'e geliyor adeta bizden biri gibi hareket ediyor ve kendisi bu şehri çok seviyor" dedi.

"ÇİN YERİNE İNEGÖL"
Libyalı Mobilyacı Muhammed Hadi Muhammed Alyaser ise "İnegöl mobilyası ile alakalı 12 yıldır alışverişte bulunuyoruz. Bu alışverişler vasıtasıyla güzel dostluklar kurma fırsatına da sahip olduk. Aynı zamanda Türkiye ile aramızdaki kadim dostluğumuz İnegöl'den mobilya satın alırken bize büyük bir kolaylık sağlıyor. Ayrıca Çin yerine İnegöl mobilyasını tercih ediyoruz. Bunun en büyük nedeni ürünlerin kaliteli, istediğimiz model ve tarzda olması ve güzel tasarımlara sahip olmasıdır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Libyalı mobilyacıya fahri hemşehrilik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN