Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Zekâ ve Akıl Oyunları Festivali Agora AVM’de

Agora Alışveriş ziyaretçilerine eğitici etkinlikler hazırlamaya devam ediyor. severlerin ilgiyle takip edeceği Zekâ ve Akıl Oyunları Turnuvası yarın başlayacak

Giriş Tarihi: 8.5.2016
Zekâ ve Akıl Oyunları Festivali Agora AVM’de
Çocukların, eğlenirken zekâsını geliştirmesi ve yeni şeyler öğrenmesi amacıyla Agora AVM tarafından bir turnuva düzenleniyor. Zekâ ve Akıl Oyunlarının Ödüllü Ön Turnuvası, 6-7-8 Mayıs tarihlerinde 11.00-22.00 saatleri arasında Agora Alışveriş 'nde ücretsiz olarak yapılacak. Festivalde 5 ayrı zeka oyunu, Look look, Mangala, Pentomino, Reversi ve Qbitz yer alacak. Çocukların gelişiminde önemli yeri olan ve bu nedenle Milli Eğitim Bakanlığı'nın da müfredata dâhil ettiği Zekâ ve Akıl Oyunları, Mucitler Atölyesi adı da her ay olduğu gibi mayıs boyunca da 13.00-18.00 saatleri arasında 1. katta severlerle buluşacak.

ÖZEL ATÖLYELER HAZIRLANDI
1-21-22 Mayıs tarihlerinde Akıl Oyunları Atölyesi, 14-15-28-29 Mayıs tarihlerinde Genç Mühendisler Atölyesi ile her hafta sonu Mucitler Atölyesi Agora Alışveriş Merkez'inde olacak. Farklı yaş grupları için özel olarak hazırlanmış atölyelere 4-18 yaş arasındaki tüm bilim severler katılabilecek. İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan düşünme yeteneğini pratiğe dönüştüren, sosyal becerileri artıran, farklı yaş gruplarındaki kişilere yönelik atölyelerin uzman eğitimcilerle gerçekleşeceğini vurgulayarak Akıl Oyunları Festivali'ne tüm bilim severleri davet etti.

ÖDÜLLÜ ZAYIFLAMA HAREKâTI
Açıldığı günden bu yana konumu, mimarisi, marka karması ve etkinlikleri ile İzmit 'e yeni bir soluk getiren 41 Burda AVM şimdi de kadınlar kulübüyle mayıs ayının ödül dolu zayıflama etkinliğini başlatıyor. 3 hafta sürecek olan organizasyonda her hafta ödüller dağıtılacak, Macfit önderliğinde zayıflamayan kadın kalmayacak. Journey, Cinemaximum, Pan House ve Karaca Züccaciye' nin de her hafta en fazla kilo veren kadınlara birbirinden güzel hediyeleri olacak. 41 Burda Kadınlar Kulübü kapsamında gerçekleştirilecek organizasyonda her hafta en çok kilo veren 3 kişiye Koçak Gold'tan isminin yazılı olduğu altın kolye hediye edilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Zekâ ve Akıl Oyunları Festivali Agora AVM’de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN